Jak szybko usunąć kamień w kuchni i łazience?

Zobacz film - jak szybko usunąć kamień w kuchni i łazience?

Odkamienianie to jedno z największych wyzwań podczas generalnych porządków w kuchni i łazience. Odpowiedni preparat, który odkamieni trudne do wyczyszczenia powierzchnie to podstawa, by pozbyć się uporczywego kamienia, osadzającego się w często problematycznych miejscach.

Elementy baterii łazienkowych, takie jak napowietrzacz, nazywany często perlatorem, również wymaga regularnej konserwacji i odkamieniania. Właśnie dlatego preparat do odkamieniania powinien być zarówno bardzo skuteczny jak i bezpieczny, dając komfort użytkowania.

Wybierając płyn do odkamieniania, warto zwrócić uwagę na specjalistyczne i profesjonalne środki czystości, takie jak odkamieniacz do kuchni i łazienki marki Clean&Fresh od KFA Armatura. Ten skoncentrowany preparat przeznaczony jest do usuwania kamienia wodnego, osadów i zabrudzeń wapiennych oraz cementowych z różnych powierzchni.

Można nim odkamienić wiele powierzchni takich jak toaleta, wanna, umywalka, armatura sanitarna i elementy baterii, brodziki, prysznice i wiele innych. To skoncentrowany preparat, dlatego może wystarczyć na długi czas. Z odkamieniaczem do kuchni i łazienki KFA Armatura usuwanie kamienia będzie o wiele prostsze i przyjemniejsze.

Jak odkamienić armaturę i inne powierzchnie w kuchni i w łazience? Wystarczy wybrać dedykowany środek do odkamieniania Clean&Fresh, by móc cieszyć się czystą łazienką bez osadu i kamienia. Ta specjalistyczna linia kosmetyków do pielęgnacji kuchni i łazienki od KFA Armatura to produkty o sprawdzonej w rygorystycznych testach skuteczności, którym warto zaufać.

Sposób użycia:

Do odkamieniania armatury łazienkowej i kuchennej należy stosować roztwór 5% (50ml na 1l ciepłej wody). Zakamienione akcesoria należy zamoczyć na kilkadziesiąt minut w kąpieli w/w roztworu, a następnie wypłukać pod bieżącą wodą. W przypadku silnego zakamienienia zabieg powtórzyć lub zastosować stężanie 10% (100ml na 1l ciepłej wody).

W filmie został wykorzystany:

Więcej informacji na temat asortymentu KFA Armatura znajdziesz na stronie internetowej: www.kfa.pl

Film: KFA Armatura

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT