Jak wypolerować armaturę chromowaną?

Zobacz film - jak wypolerować armaturę chromowaną?

Skuteczna i bezpieczna pielęgnacja baterii chromowanych to podstawa pełnego i profesjonalnego sprzątania i porządkowania łazienki. Powierzchnie chromowane armatury są eleganckie i trwałe, ale z pewnością wymagają specjalnego traktowania, aby ich powierzchnia zachowała swój blask na lata.

Do czyszczenia armatury chromowanej warto wykorzystać specjalistyczne środki czystości, takie jak preparat do pielęgnacji baterii marki Clean&Fresh od KFA Armatura.

Jak umyć baterie łazienkowe, aby nie spowodować ich matowienia ani odbarwienia? Wystarczy odpowiedni płyn do mycia, dedykowany chromowanej armaturze łazienkowej. Te bezpieczne w użyciu kosmetyki do pielęgnacji powierzchni dzięki specjalistycznej formule mleczka nadają czyszczonej powierzchni połysk bez zarysowań.

Czyszczenie armatury kuchennej czy łazienkowej nigdy nie było prostsze. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji baterii, chromowane powierzchnie na długo zachowają swoją świetność.

Żaden uniwersalny środek do mycia łazienki nie zastąpi skuteczności i bezpieczeństwa stosowania tego, który został stworzony specjalnie dla baterii wannowych, umywalkowych, prysznicowych, kuchennych i innych. Szczególnie jeśli zależy nam na ich idealnym wypolerowaniu.

Warto więc zaopatrzyć się w preparat do pielęgnacji powierzchni chromowanej z linii Clean&Fresh. Jeśli zastanawialiście się jak szybko, bezpiecznie i efektywnie umyć swoją ulubioną armaturę chromowaną, to na pewno znacie już odpowiedź na to pytanie.

Specjalistyczna linia kosmetyków do pielęgnacji kuchni i łazienki od KFA Armatura to produkty o sprawdzonej w rygorystycznych testach skuteczności, którym warto zaufać.

Sposób użycia:

  • Przed użyciem wstrząsnąć. Produkt nanieść na szmatkę i wytrzeć baterię, następnie powierzchnie przetrzeć wilgotną ściereczką i wypolerować do sucha.

W filmie został wykorzystany:

Więcej informacji na temat asortymentu KFA Armatura znajdziesz na stronie internetowej: www.kfa.pl

Film: KFA Armatura

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT