Jak pielęgnować czarną armaturę?

Zobacz film - preparat do pielęgnacji i impregnacji baterii czarnych Clean&Fresh.

Czarne baterie łazienkowe stanowią elegancki akcent kolorystyczny w każdej łazience. Warto więc wiedzieć jak skutecznie i bezpiecznie myć czarną armaturę, by nie spowodować jej uszkodzenia ani zmatowienia. Impregnacja baterii w odcieniach czerni to podstawa zabezpieczenia ich przed czynnikami zewnętrznymi.

Właśnie dlatego warto wykonywać ją regularnie z użyciem specjalistycznych środków do armatury, takich jak preparat do pielęgnacji i impregnacji baterii czarnych marki Clean&Fresh od KFA Armatura.

Czarne powierzchnie armatury są niezwykle designerskie, ale jednocześnie wymagające pod względem pielęgnacji. Profesjonalne środki czystości będą więc niezbędne, aby zachować trwałość czarnej powierzchni bez uszkodzeń, spowodowanych użyciem zbyt mocnego preparatu.

Płyn do mycia czarnych baterii musi być więc jednocześnie delikatny i skuteczny. Taki właśnie jest preparat do mycia i impregnacji czarnej armatury Clean&Fresh. Można użyć go do mycia i polerowania baterii kuchennych, wannowych, umywalkowych, podtynkowych, prysznicowych i innych w kolorze czarnym.

Jak zaimpregnować taką baterię za pomocą dedykowanego czarnym bateriom preparatu? Po starannym umyciu baterii wystarczy czysta ściereczka, która posłuży do naniesienia impregnatu i wypolerowaniu powierzchni na sucho. To bardzo proste, a efekt jest gwarantowany.

Czyszczenie czarnych powierzchni w łazience nie musi być trudne, uciążliwe czy nawet ryzykowane. Wystarczy do nich tylko specjalistyczny środek. Jeśli nadal zastanawiacie się jaki będzie idealny do mycia i polerowania czarnej armatury to koniecznie zaopatrzcie się w preparat do pielęgnacji i impregnacji baterii czarnych od KFA Armatura.

Ta specjalistyczna linia kosmetyków do pielęgnacji kuchni i łazienki od KFA Armatura to produkty o sprawdzonej w rygorystycznych testach skuteczności, którym warto zaufać.

Sposób użycia:

  • Przed impregnacją powierzchnię umyć i dokładnie osuszyć.
  • Nanieść impregnat przy pomocy czystej ściereczki lub ręcznika papierowego i wypolerować do sucha.

W filmie został wykorzystany:

Więcej informacji na temat asortymentu KFA Armatura znajdziesz na stronie internetowej: www.kfa.pl

Film: KFA Armatura

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT