Jak działa bateria wannowa Angelit?

Zobacz film - Bateria Angelit: minimalistyczna forma i ukryty przełącznik wody.

Kolekcja baterii Angelit od KFA Armatura to idealne rozwiązanie dla osób kochających minimalizm, skandynawski design i innowacyjne rozwiązania w kuchni i łazience. Dzięki minimalistycznej formie kolekcja Angelit stanowi idealne wyposażenie kuchni i łazienek, w których szczególne znaczenie mają wygoda i wyraziste piękno.

Wzornictwo linii charakteryzuje się dbałością o detale. Na szczególną uwagę zasługuje łezkowaty przekrój wybranych elementów baterii z serii Angelit. Ten nietypowy kształt możemy odnaleźć na wlewce oraz rączce baterii z tej linii.

Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w baterii wannowej Angelit jest całkowite wyeliminowanie przełącznika. Rozwiązanie to sprawia, że bateria ma atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim jest wygodniejsza w użytkowaniu i utrzymaniu w czystości.

Jak to możliwe? Przełącznik wanna - prysznic został zintegrowany z regulatorem ceramicznym. Oznacza to, że przepływ wody jest sterowany jedynie poprzez uchwyt baterii.

Jak działa przełącznik natrysku w baterii wannowej Angelit? Aby kontrolować temperaturę, natężenie strumienia wody i równocześnie kierować ją do słuchawki prysznicowej bądź do wylewki, wystarczy odpowiednio ustawić dźwignię uchwytu.

Co sprawia, że linia Angelit to dobry wybór do każdej łazienki i kuchni?

Kolorystyka produktów: baterie dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych. Klasyczny chrom z pewnością przypadnie do gustu osobom, które preferują styl tradycyjny. Natomiast wersja z kolorem białym wpisuje się modny obecnie trend skandynawski, którego podstawę tworzy połączenie elementów drewnianych z bielą.

10 lat gwarancji czyli pewność, że produkt jest wykonany solidnie z najlepszych materiałów. Niezawodny regulator ceramiczny, który wytrzymuje minimum 70 tysięcy cykli.

Jeśli więc preferujemy minimalizm formy i konstrukcji produktów użytkowych, takich jak baterie łazienkowe czy kuchenne, ale interesują nas także nowe technologie w wyposażeniu domu, warto przyjrzeć się bliżej kolekcji Angelit od KFA Armatura i wybrać tą idealną dla naszego domu.

W filmie została wykorzystana:

bateria wannowa Angelit White: https://cutt.ly/r8nxDUX  

Film: KFA Armatura

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT