Jak zamontować wieszak punktowy na ręcznik?

Zobacz film - instrukcja mocowania uchwytów do ściany.

Montaż wieszaków punktowych na ręczniki oraz innych akcesoriów łazienkowych to jedna z podstawowych czynności, które warto zrobić samodzielnie, jeśli chcesz stworzyć lub odświeżyć wygląd swojej toalety.

Aby zadbać o porządek w łazience i mieć wygodne miejsce do zawieszenia ręczników oraz innych niezbędnych akcesoriów, warto obejrzeć instruktażowy film, który krok po kroku pokaże, jak łatwo i profesjonalnie zamontować uchwyty punktowe na ręczniki.

Montaż punktowych wieszaków łazienkowych i innych akcesoriów, które pasują do aranżacji, może wydawać się trudny, ale z naszym przewodnikiem stanie się to proste i satysfakcjonujące zadanie.

Instrukcja od KFA Armatura zawiera praktyczne wskazówki, które pomogą osiągnąć doskonałe efekty. Możesz być pewien, że twoje wieszaki punktowe na ręczniki i inne akcesoria łazienkowe będą teraz stabilne i zawsze w zasięgu ręki!

Jak łatwo zamontować uchwyt punktowy na ręcznik? Wystarczy przygotować niezbędne narzędzia, takie jak wiertarka oraz wkrętarka lub śrubokręt. Film instruktażowy od firmy KFA Armatura pokaże ci krok po kroku, jak zamontować wieszaki punktowe na ręczniki. Po obejrzeniu filmu mocowanie uchwytów łazienkowych okaże się z pewnością dużo łatwiejsze.

W ofercie firmy KFA Armatura znajdziesz chromowane uchwyty łazienkowe oraz wieszaki w kolorze matowej czerni i szczotkowanego złota. Dzięki KFA Armatura i łatwym w montażu akcesoriom łazienkowym, takim jak wieszaki na ręczniki, uchwyty punktowe, wieszaki na papier toaletowy czy szczotka do toalety, samodzielnie wykonasz ich montaż w łazience bez problemu.

Do wykonania czynności potrzebujesz:

  • wiertarkę;
  • wkrętarkę lub śrubokręt;

W filmie został wykorzystany:

Więcej informacji na temat asortymentu KFA Armatura znajdziesz na stronie internetowej: www.kfa.pl

Film: KFA Armatura

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT