Bateria do zlewozmywaka na dotyk

Zobacz film - jak działa kuchenna bateria dotykowa Tauri Touch Me?

Bateria dotykowa Tauri Touch Me to innowacyjne rozwiązanie kuchenne od KFA Armatura. Jak działa kuchenna bateria na dotyk Tauri? Wystarczy dotknąć jej powierzchni, aby włączyć lub wyłączyć wodę. Kran kuchenny Tauri reaguje na dotknięcia dłonią, łokciem, sztućcem czy naczyniem - szybko i oszczędnie.

Dotykowa armatura w kuchni to bestseller ostatnich lat. Zawdzięczać można to ich funkcjonalności i wysokiej wygodzie użytkowania. Urządzając swoją kuchnię warto więc wybrać nowoczesną i innowacyjną baterię kuchenną, taką jak Tauri Touch Me z funkcją uruchamiania dotykowego.

Tauri Touch Me od KFA Armatura jest baterią oszczędnościową, ponieważ jej przepływ wynosi jedynie 6,5l/min. To ekologiczne rozwiązanie w kuchni jest również ekonomiczne. Mniejsze zużycie wody to w końcu niższe rachunki. Dotykowe uruchamianie baterii kuchennej Tauri Touch Me umożliwia szybkie włączanie i wyłączanie wody.

Dzięki temu czas jej użytkowania jest krótszy i można zaoszczędzić jeszcze więcej wody. To również armatura bezpieczna dla najmłodszych - odpowiednio ustawiona temperatura wody ochroni przed oparzeniem.

Bateria dotykowa do zlewozmywaka Tauri wyróżnia się eleganckim designem. Jej proste wzornictwo będzie pasowało do każdej kuchni. Chromowana powłoka jest z resztą nie tylko klasycznie piękna, ale także bardzo trwała.

Smukła i wysoka wylewka pozwala dodatkowo na swobodne napełnianie nawet dużych garnków. Możemy stabilnie trzymać go dwoma rękami, a wodę zatrzymamy dotykając baterię naczyniem.

Baterie kuchenne z funkcją dotykowego uruchamiania to praktyczne rozwiązanie, które z pewnością ułatwi czynności w strefie zmywania wszystkim domownikom.

Zmywanie naczyń, napełnianie garnków, gotowanie i sprzątanie kuchni dzięki dotykowej baterii, takiej jak Tauri Touch Me, może stać się o wiele przyjemniejsze, ale także bardziej oszczędne i ekonomiczne.   

W filmie została wykorzystana:

Więcej informacji na temat asortymentu KFA Armatura znajdziesz na stronie internetowej: www.kfa.pl

Film: KFA Armatura

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT