Bateria kuchenna filtrująca wodę

Zobacz film - jak ograniczyć zużycie plastiku w kuchni?

Baterie kuchenne z funkcją filtracji wody to ekologiczne rozwiązanie, które warto zastosować w każdej kuchni, tym bardziej, jeśli ważna jest dla nas troska o środowisko i ekologia.

Bateria kuchenna Mungo od KFA Armatura, dzięki wkładowi filtrującemu, montowanemu pod zlewem zapewnia czystą i smaczną wodę prosto z kranu. Dzięki możliwości spożywania wody prosto z kranu, można znacząco zredukować ilość plastikowych butelek po wodzie kupowanej w sklepie.

Jak zmniejszyć ilość plastiku w kuchni? Montując w kuchni baterię zlewozmywakową Mungo z funkcją filtrowania wody można ograniczyć zużycie plastiku aż o 70 kg rocznie.

Przy założeniu, że powinno się dla zdrowia wypijać 1,5 litra wody dziennie to miesięcznie jest to około 30 butelek PET, które wyrzucane są do kosza. To łącznie 1,5 kg plastiku na jedną osobę.

Czyli rocznie 4-osobowa rodzina potrafi z samych butelek po wodzie mineralnej wygenerować około 70 kg plastikowych śmieci. A dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, jakim jest bateria z podłączeniem do filtra Mungo, można pić smaczną wodę prosto z kranu.

Bateria z filtrem do wody pitnej Mungo to ekologia również w innym zakresie. Jest to bateria oszczędnościowa, ponieważ zużycie wody podczas mycia naczyń, to zaledwie 7,5 litra na minutę. Poza tym bateria kuchenna Mungo jest designerska i ergonomiczna.

Dostępna w eleganckim chromowanym kolorze z czarnymi akcentami doskonale wpasuje się do każdej kuchni. Wydłużony uchwyt zlewozmywakowej baterii do wody filtrowanej Mungo zapewnia komfort użytkowania, nie ślizga się w mokrej dłoni, a jednocześnie wygląda nowocześnie i elegancko.

Co ciekawe, projekt baterii kuchennej z filtrem do wody od KFA Armatura został doceniony przez profesjonalistów. W 2020 roku baterię Mungo wyróżniono w konkursie Dobry Wzór 2020, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Dobry Wzór to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów tego typu w Polsce.

Czy warto zatem kupić baterię kuchenną filtrującą wodę do swojej kuchni? Jeśli chcemy oszczędzić wodę i pieniądze, a także zmniejszyć zużycie plastiku w domu, to idealnym rozwiązaniem będzie wybór baterii kuchennej z podłączeniem do filtra wody Mungo od KFA Armatura. To wybór, który opłaci się każdemu i będzie służył na lata.

W filmie została zaprezentowana:

Więcej informacji na temat asortymentu KFA Armatura znajdziesz na stronie internetowej: https://kfa.pl

Film: KFA Armatura

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT