Jak zamontować wieszak na ręcznik?

Zobacz film - instrukcja mocowania akcesoriów łazienkowych.

Montaż wieszaków na ręczniki do łazienki i innych akcesoriów łazienkowych to jedno z podstawowych czynności, które warto wykonać samodzielnie, jeśli chcemy stworzyć lub odświeżyć domową toaletę.

Aby uporządkować swoją łazienkę i zyskać wygodne miejsce na zawieszenie ręczników oraz inne niezbędne akcesoria łazienkowe warto obejrzeć film instruktażowy, który krok po kroku pokaże, jak zamontować uchwyty ręcznikowe w sposób prosty i profesjonalny.

Montaż wieszaków łazienkowych i innych akcesoriów dopasowanych do armatury może wydawać się skomplikowany, ale z tym przewodnikiem będzie to zadanie łatwe i satysfakcjonujące. Instrukcja KFA Armatura zawiera praktyczne wskazówki, które pozwolą osiągnąć doskonałe rezultaty.

Możecie być pewni, że Wasze wieszaki na ręczniki oraz inne akcesoria łazienkowe będą teraz zawsze stabilne i na wyciągnięcie ręki!

Jak prosto zamontować uchwyt na ręcznik? Wystarczy przygotować narzędzia takie jak wiertarka, miara zwijana (metr), klucz imbusowy, wkrętarka lub śrubokręt oraz poziomica.

W montażu uchwytów ręcznikowych pomoże film z instrukcją od KFA Armatura, z którego dowiedzieć się można jak krok po kroku wykonać montaż wieszaków na ręczniki. Po jego obejrzeniu mocowanie uchwytów ręcznikowych okaże się z pewnością o wiele prostsze.

W asortymencie KFA Armatura dostępne są wieszaki łazienkowe chromowane oraz w kolorze matowej czerni i szczotkowanego złota o wymiarach: 22 cm, 45 cm i 60 cm.

Z KFA Armatura i łatwymi do montażu akcesoriami łazienkowymi, takimi jak wieszaki na ręczniki, uchwyty punktowe, wieszaki na papier toaletowy czy szczotkę toaletową zupełnie samodzielnie wykonasz ich montaż w swojej łazience.  

Do wykonania czynności potrzebujesz:

  • wiertarkę,
  • miarę zwijaną (metr),
  • klucz imbusowy,
  • wkrętarkę lub śrubokręt,
  • poziomicę.

W filmie został wykorzystany:

Więcej informacji na temat asortymentu KFA Armatura znajdziesz na stronie internetowej: www.kfa.pl

Film: KFA Armatura

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT