Jak działa przełącznik natrysku w baterii wannowej Abasha?

Zobacz film - Jak działa przełącznik natrysku w baterii wannowej Abasha?

Praktyczna i ergonomiczna bateria wannowa to podstawa funkcjonalnej łazienki. W codziennym użytkowaniu liczy się wygoda, dlatego do baterii wannowej Abasha od KFA Armatura został dopasowany boczny przełącznik natrysku, dający znaczny komfort użytkowania.

Uchwyt do przełączania funkcji prysznica w baterii wannowej Abasha znajduje się w nietypowym miejscu, nad wylewką. Umiejscowienie boczne przełącznika strumienia wody powoduje, że bateria ta jest niezwykle komfortowa w użytkowaniu.

Przełącznik wanna - prysznic dzięki ruchowi na boki nie wyślizguje się z namydlonej lub mokrej dłoni podczas zmiany strumienia wody. Co ważne, jest też trwalszy niż przełączniki tradycyjne poruszające się „góra-dół”.

Jak działa przełącznik natrysku w baterii wannowej Abasha? Aby skierować wodę do słuchawki prysznicowej wystarczy przesunąć uchwyt przełącznika do tyłu. Jeśli chcemy, aby woda ponownie zaczęła płynąć bezpośrednio z baterii wannowej, wystarczy uchwyt przesunąć z powrotem w prawo.

Brak tradycyjnego przełącznika to nie tylko nowoczesny wygląd i wygoda stosowania, ale także łatwiejsze czyszczenie. Dla najlepszego efektu czystej baterii chromowanej warto zaopatrzyć się w profesjonalne środki do mycia baterii, takie jak Clean&Fresh od KFA Armatura.

Kolekcja Abasha posiada w swoim asortymencie poza baterią wannową również baterię natryskową, umywalkową klasyczną i nablatową, a także baterię bidetową.  Daje to możliwość stworzenia spójnej i eleganckiej całości w wymarzonej łazience.

Warto pamiętać, że KFA Armatura posiada także niezbędne części zamienne, takie jak przełącznik natrysku do baterii Abasha, aby zakupione baterie mogły służyć na lata, w myśl zasady less waste „lepiej naprawić, niż kupować nowe”.

W filmie została wykorzystana bateria wannowa Abasha.

Więcej informacji na temat asortymentu KFA Armatura znajdziesz na stronie internetowej.

Film: KFA Armatura

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT