Ferrari dla instalatora. Ruszył konkurs promujący nowy system rurowy Purmo

Rettig Heating, właściciel marki Purmo, ogłosił wśród instalatorów konkurs "Sztuka Wyboru", który nawiązuje do premiery nowego produktu - systemu rurowego Cleverfit Axial. Potrwa on do końca 2018 roku i wyłoni 3 zwycięzców, którzy w nagrodę odwiedzą muzeum legendarnej marki Ferrari w Bolonii oraz staną przed niepowtarzalną szansą by zasiąść za kierownicą wybranej sportowej bestii spod znaku wierzgającego czarnego konia.

Ferrari dla instalatora. Ruszył konkurs promujący nowy system rurowy Purmo

Dodatkowo pula nagród obejmuje bony Sodexo, profesjonalne narzędzia, sprzęt elektroniczny, bony paliwowe oraz akcesoria niezbędne w pracy każdego instalatora.

Formalnie do zabawy może przystąpić każdy pełnoletni obywatel RP. By zarejestrować się w konkursie i zawalczyć o atrakcyjne nagrody wystarczy dokonać zakupu produktów z zakresu rodziny Cleverfit (Axial lub Radial) lub ogrzewania płaszczyznowego na kwotę minimum 10 000 zł oraz przesłać kopię faktury zakupu wraz z formularzem konkursowym.

Nowy system rurowy to dla nas doskonały powód do świętowania. Poszukiwaliśmy nagrody, która zainspiruje każdego, a jednocześnie będzie pobudzać wyobraźnię. Postawiliśmy na Ferrari, ponieważ uważamy, że analogicznie do systemów rurowych Purmo - niezależenie, który model wybierzesz to i tak będzie to doskonały wybór, mówi Emilia Dudek, Marketing Manager w Purmo.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na zasadzie rywalizacji polegającej na zebraniu jak największej ilości punktów. Uczestnicy konkursu otrzymują 1 punkt za każde poświadczone fakturą, wydane 2 tys. zł netto na zakup produktów objętych konkursem. Nagroda główna zostanie przyznana trzem najlepszym instalatorom w kraju, z największą ilością punktów zebranych w okresie trwania konkursu. Natomiast nagrody dodatkowe przygotowane przez organizatora to m.in., odzież robocza, profesjonalne narzędzia, powerbanki, głośniki bluetooth, tablety, smartfony, karty paliwowe i bony Sodexo.

Stworzyliśmy dla każdego instalatora wirtualny portfel, w którym gromadzi punkty, a następnie ma możliwość samodzielnego wyboru nagród. To wygodne rozwiązanie, ponieważ mamy pewność, że wygrana będzie dopasowana do jego indywidualnych potrzeb, Marcin Kotarski, Product Manager z Purmo, marki należącej do koncernu Rettig Heating.

Konkurs dla instalatorów potrwa do końca 2018 r. i jest skierowany do wszystkich pełnoletnich instalatorów, którzy wyślą swoje zgłoszenie konkursowe drogą pocztową, bądź mailową. Dodatkowe informacje na temat zasad i nagród można znaleźć na stronie marki - Purmo https://www.purmo.com/pl/professionals/instalatorzy-konkursy.htm w zakładce "Dla profesjonalistów".

źródło i zdjęcie: Purmo

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT