Wsparcie dla Projektanta. Paroc uruchomił nową platformę dla profesjonalistów

Paroc, jeden z wiodących w Europie producentów izolacji technicznych i przemysłowych z wełny kamiennej, zacieśnia współpracę z profesjonalnymi projektantami i inżynierami instalacji. Firma uruchomiła na swojej stronie nowy dział z narzędziami oraz innymi przydatnymi materiałami dla fachowców: Wsparcie dla Projektanta.

Wsparcie dla Projektanta. Paroc uruchomił nową platformę dla profesjonalistów

Instalacje pełnią kluczową rolę w kontekście efektywności energetycznej budynków i procesów. Aby swoje zadania spełniały optymalnie, przewody, kanały i urządzenia wymagają odpowiedniej izolacji. W prawidłowym projektowaniu i doborze rozwiązań pomaga Paroc Polska. Uruchomiona platforma powstała z myślą o profesjonalistach poszukujących praktycznych i sprawdzonych informacji w dziedzinie izolowania systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także rurociągów i innych elementów sieci przemysłowych.

Materiały, dokumenty i narzędzia, które będą sukcesywnie zamieszczane na platformie, zapewnią pomoc w rozwiązywaniu zarówno tych typowych, jak i mniej standardowych problemów projektowych. W jednym miejscu szybko i wygodnie znajdziemy tutaj zestaw najpotrzebniejszych elementów, które ułatwią dobór właściwego rozwiązania izolacyjnego. Aktualnie na stronie skorzystać można już z broszur i dokumentacji technicznych produktów, programu obliczeniowego PAROC CALCULUS oraz wszystkich rozdziałów Poradnika Projektanta Paroc.

Wkrótce na platformie Wsparcie dla Projektanta zamieszczone ponadto zostaną:

  • nowe biblioteki CAD dla izolacji technicznych Paroc,
  • certyfikaty produktów,
  • specyfikacje i aprobaty techniczne,
  • instrukcje montażu,
  • cennik,
  • archiwalne newslettery,
  • kontakt do doradców technicznych ds. współpracy z biurami projektowymi.

Materiały zamieszczane na platformie zainteresować mogą zarówno architektów, projektantów i inżynierów instalacji, jak też pracowników kadr zarządzających czy służb utrzymania i obsługi linii produkcyjnych w przedsiębiorstwach przemysłowych, którzy pragną zwiększyć efektywność procesów.

Wsparcie dla Projektanta to kolejna już inicjatywa Paroc Polska skierowana do profesjonalnego odbiorcy. W zeszłym roku firma opublikowała na swojej stronie 5-częściowy Poradnik Projektanta, który poświęcony został w całości systemom HVAC. Poszczególne rozdziały Poradnika prezentowały najistotniejsze zagadnienia fizyczne i prawne z punktu widzenia izolacji termicznej, przeciwkondensacyjnej, akustycznej i przeciwpożarowej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową platformą Paroc. Dostęp do niej oraz zawartej w niej wiedzy specjalistycznej jest całkowicie bezpłatny. Wsparcie dla Projektanta dostępne jest pod adresem www.paroc.pl/Kampania/Wsparcie-dla-projektanta.

źródło i zdjęcie: Paroc

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT