Nowe katalogi Paroc w programach firmy InstalSoft

Paroc Polska kontynuuje działania mające na celu profesjonalne wsparcie dla inżynierów i projektantów instalacji HVAC. Katalogi wyrobów wiodącego producenta izolacji technicznych dostępne są już w ramach popularnego oprogramowania firmy InstalSoft.

Nowe katalogi Paroc w programach firmy InstalSoft

Programy obliczeniowe z serii InstalSystem służą do projektowania instalacji wewnątrz budynków, wspierając planowanie układów płaszczyznowych: podłogowych, ściennych i sufitowych, zarówno w systemach mokrych, jak i suchych i panelowych. W skład pakietu InstalSystem wchodzą m.in. narzędzia do obliczania strat ciepła i sezonowego zapotrzebowania na energię, projektowania instalacji centralnego ogrzewania oraz wewnętrznych instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych.

Nowoczesne technologie i komponenty, integracja wszystkich elementów pakietu, model 3D budynku i projektowanej instalacji - to zaledwie kilka z udogodnień, jakie zapewnia najnowsza wersja systemu. Funkcje programów pozwalają również na sporządzanie zestawień oraz kosztorysów materiałów. Od teraz, w katalogach produktowych oprogramowania znaleźć można znane i sprawdzone izolacje termiczne i przeciwwilgociowe z wełny kamiennej Paroc:

  • PAROC Hvac Section AluCoat T i PAROC Hvac Section GreyCoat T - otuliny pokryte zbrojoną folią aluminiową w dwóch różnych rodzajach wykończenia, wyposażone w zakładkę samoprzylepną ułatwiającą montaż i tworzącą barierę dla wilgoci;
  • PAROC Hvac Combi AluCoat T - otulina z taśmą na szwie pionowym zapobiegającą kondensacji oraz ze specjalnym otworem w kształcie gwiazdki, który pozwala dopasowywać średnicę wewnętrzną do dwóch zakresów grubości rur: 12-18 mm i 22-28 mm;
  • PAROC Pro Section 140 Clad T - otulina do zastosowań przemysłowych, na zewnątrz obiektów budowlanych. Specjalne pokrycie z folii aluminiowej posiada od wewnętrznej strony wzmacniającą, zbrojoną tkaninę z włókien szklanych, a od zewnętrznej - warstwę o wysokiej odporności na działanie warunków atmosferycznych oraz promieni UV.

źródło i zdjęcie: Paroc

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT