Promocja - kup kompletny system płaszczyznowy PURMO i odbierz nagrodę

PURMO informuje o wprowadzeniu nowej promocji na narzędzia do ogrzewania podłogowego, która będzie trwała do 31.12.2017 r. Akcja jest skierowana do Instalatorów i ma na celu nagradzenie firm stosujących kompletny system płaszczyznowy marki Purmo. Poniżej znajdują się szczegółowe zasady promocji.

Promocja - kup kompletny system płaszczyznowy PURMO i odbierz nagrodę

Zasady promocji na narzędzia do systemu płaszczyznowego Purmo

1. Firma instalacyjna dokumentuje zakup elementów systemu płaszczyznowego u dystrybutora marki Purmo. Dodatkowo potwierdza jego montaż wypełniając formularz gwarancyjny Warunek konieczny uzyskania gwarancji Purmo oraz przesyła zgłoszenie do Regionalnego Szefa Sprzedaży Purmo w celu weryfikacji instalacji.

2. System płaszczyznowy Purmo zaliczony do niniejszej promocji musi się składać co najmniej z rury, izolacji, rozdzielacza i złączek podłączeniowych. Analogiczne wymagania obowiązują dla 10-letniej gwarancji systemowej.

3. Po spełnieniu powyższych warunków Instalatorowi przysługuje prawo do wyboru jednego z poniżej wymienionych narzędzi. Wybór narzędzia należy zgłosić przedstawicielowi marki Purmo pocztą elektroniczną, wysyłając maila i podając dokładny numer katalogowy produktu oraz dane do faktury.

4. Rettig Heating wystawia firmie instalacyjnej fakturę pobraniową na kwotę 10 zł netto za każde zamówione narzędzie. Produkt zostanie wysłany na adres wskazany przez Instalatora.

Pobierz „Warunek konieczny uzyskania gwarancji Purmo

źródło i zdjęcie: Rettig Heating


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT