Firma OSRAM partnerem Stadionu Narodowego

Firma OSRAM została oficjalnym dostawcą Stadionu Narodowego. Operator obiektu - spółka PL.2012+ i światowy lider na rynku oświetleniowym podpisali umowę o współpracy. To kolejny krok na drodze do skompletowania przez Stadion Narodowy "11 marzeń" - drużyny silnych partnerów biznesowych.

Firma OSRAM partnerem Stadionu Narodowego

OSRMA i Stadion Naradowy - współpraca na miarę czasów 

Mecz, koncert, festiwal, konferencja - żadne z tych wydarzeń nie mogłoby się odbyć bez odpowiedniej oprawy. Kluczowym elementem każdej oprawy jest oświetlenie. Gra światłem to droga do stworzenia odpowiedniej, adekwatnej do konkretnego wydarzenia i niepowtarzalnej atmosfery. Gra światłem to sztuka. OSRAM to firma, która tę sztukę opanowała do perfekcji. Stadion Narodowy to miejsce, które do perfekcji dąży podczas organizacji każdego wydarzenia. Wspólny mianownik i dotychczasowa owocna współpraca przesądziły o tym, że obie marki od dziś są partnerami.

Stadion Narodowy konsekwentnie realizuje politykę współpracy z najlepszymi markami z poszczególnych branż. Dołączenie przez OSRAM, światowego lidera w branży oświetleniowej, do grona oficjalnych dostawców jest potwierdzeniem, że rozwiązania dostarczane przez tę firmę na najlepszy wielofunkcyjny obiekt w tej części Europy sprawdzają się.

Jako operator Stadionu Narodowego cieszymy się też, że nasi partnerzy dodatkowo doceniają ten obiekt biznesowy, korzystając z jego powierzchni konferencyjnych oraz VIP, podkreśla Tomasz Zahorski, dyrektor ds. partnerstw korporacyjnych spółki PL.2012+.

Partnerstwo z firmą OSRAM to potwierdzenie, że Stadion Narodowy w każdym aspekcie swojej działalności dąży do wykorzystywania najlepszych i sprawdzonych, rozwiązań. OSRAM odpowiada za oświetlenie najważniejszych miejsc i wydarzeń na świecie.

Wśród nich stadion w Sao Paulo - jedna z aren piłkarskich Mistrzostw Świata w Brazylii, czy paryski Disneyland. OSRAM nie boi się wyzwań. Za takie z pewnością trzeba uznać oświetlenie Kaplicy Sykstyńskiej, Capital Gate w Abu Zabi oraz… rozświetlenie elewacji Stadionu Narodowego.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy zaprojektować oświetlenie Stadionu Narodowego. Jest bardzo nowoczesną realizacją, w której wykorzystaliśmy innowacyjne technologie. Energooszczędność i pełną elastyczność uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu technologii LED. Możliwość tworzenia form świetlnych o dowolnych rozmiarach i kształtach, różnym natężeniu i barwach światła sprawiają, że jest to idealne narzędzie do podkreślania zarówno fasad obiektów jak i ich architektonicznych detali.

Nasze rozwiązanie pozwoliło na przemianę statycznej bryły budynku w multimedialny ekran, mówi Janusz Mitko, dyrektor marketingu i strategii sprzedaży na Europę Wschodnią w firmie OSRAM.

Potwierdzeniem zdanego egzaminu jest międzynarodowa nagroda Lighting Design Awards za oświetlenie elewacji Stadionu Narodowego. To jedyne miejsce w Polsce gdzie wykorzystano aż 1648 opraw Liner XB-36, z których każda wyposażona jest w 36 modułów LED dużej mocy. Świecące na biało lub czerwono oprawy mogą być dowolnie ściemniane lub rozjaśniane. Założyliśmy, że rozświetlona fasada powinna "komunikować" się z widzami i przechodniami.

Nowoczesny system sterowania, który również dostarczyła firma OSRAM, umożliwia kreowanie dynamicznych scenariuszy świetlnych, napisów, znaków graficznych i innych efektów podczas ważnych wydarzeń, dodaje Janusz Mitko z firmy OSRAM. To nie tylko efektowne, lecz także oszczędne rozwiązanie, które wpisuje się w strategię optymalizacji kosztów, realizowaną przez PL.2012+.

Firmy, z których sprzętu czy usług już korzystamy i z których jakości nasi goście są zadowoleni, są dla nas zawsze pierwszymi partnerami do rozmowy o szerszym partnerstwie. Niezwykle ważna jest dla nas również wspólna wizja tego, co chcemy osiągać. Marka Stadionu Narodowego cały czas się rozwija. Wzmacnia.

Dzięki temu możemy podpisywać coraz korzystniejsze umowy. To z kolei przekłada się na konkretny wynik finansowy. Silni partnerzy, tacy jak firma OSRAM, to jeszcze silniejszy Stadion Narodowy, zaznacza Tomasz Zahorski z PL.2012+.

OSRAM (Monachium, Niemcy) jest jednym z dwóch czołowych producentów oświetlenia na świecie. Oferuje pełną gamę produktów - od komponentów (włączając w to także źródła światła i diody elektroluminescencyjne LED), poprzez elektroniczne urządzenia zapłonowe, kompletne oprawy i systemy sterowania, aż po gotowe rozwiązania i usługi oświetleniowe. Swoje kompetencje polski oddział firmy miał już okazję potwierdzić w wielu realizacjach.

źródło i zdjęcie: Osram

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT