II Krajowe Forum Spalania Biomasy

To już druga edycja Forum, którego tematem głównym będzie kwestia wykorzystania biomasy do celów energetycznych. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku, tegoroczna edycja Forum będzie miała charakter międzynarodowy, co umożliwi przyjrzenie się zagranicznym doświadczeniom.

II Krajowe Forum Spalania Biomasy

II Krajowe Forum Spalania Biomasy odbędzie się w dniach 18 - 19 kwietnia 2012 r. w Krakowie. Gospodarzem Honorowym tegorocznej edycji będzie Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica.

Forum Spalania Biomasy jest dwudniową i cykliczną debatą poświęconą wszelkim aspektom wykorzystania biomasy do celów energetycznych. Jest reakcją na problemy i pytania dotyczące wszelkich aspektów tego procesu. Tematem przewodnim II edycji Forum będą - "Doświadczenia, inwestycje, rozwój".

Organizatorzy spodziewają się ok. 500 gości zarówno polskich jak i zagranicznych. Wśród uczestników oraz ekspertów znajdą się kluczowe postacie branży energetycznej a także świata polityki, nauki oraz przemysłu. Warto wspomnieć, że częstochowska I edycja Forum Spalania Biomasy zgromadziła ponad 230 przedstawicieli kluczowych przedsiębiorstw sektora energetycznego, kadrę naukową jak również najważniejszych dostawców rozwiązań dlatego sektora.

Obecnej edycji Forum Spalania Biomasy towarzyszyć będzie uroczysta Gala rozdania nagród TYTANI ENERGII dla wiodących przedstawicieli branży energetycznej wykorzystujących biomasę. Po zakończeniu pierwszego dnia wykładowego II Krajowego Forum Spalania Biomasy (18 kwietnia br.) odbędzie się uroczysta Gala rozdania nagród "Tytani Energii" oraz wieczorny Business Party.

Warto dodać, że Gala nagród i Business Party odbędą się w sali widowiskowej "Warszawa", która znajduje się na głębokości 122,5 m w Kopalni soli kamiennej w Wieliczce pod Krakowem.

Serwis InstalacjeB2B jest patronem medialnym II Krajowego Forum Spalania Biomasy.

źródło i zdjęcie: spalaniebiomasy.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT