Rettig Heating lider systemów grzewczych 

Rettig ICC jest największym producentem emiterów ciepła na świecie.

Rettig Heating lider systemów grzewczych 

Rettig Heating - profesjonalne podejście do klienta 

Produkujemy grzejniki płytowe, dekoracyjne grzejniki, podgrzewacze na ręczniki, konwektory, grzejniki elektryczne, systemy ogrzewania podłogowego i systemy łączenia rur.

Sprzedajemy nasze produkty profesjonalnym dystrybutorom (hurtownikom), które następnie sprzedają je instalatorom lub większym firmom instalacyjnym. Nasze produkty są wykorzystywane w nowych konstrukcjach, ale także w wielu przypadkach na rynku renowacji.

Jesteśmy laureatem Eastern European Business Elite Award 2016. Potwierdza ona jedynie naszą najwyższą jakość, szeroką gamę produktów i doskonałe wsparcie sprzedaży, dzięki czemu klienci często wybierają nasze produkty. Jesteśmy naprawdę dumni z tego, że jesteśmy liderem rynku w wielu krajach Europy Wschodniej (np. W Polsce, Rosji, krajach bałtyckich).

Naszą misją jest bycie czołowym producentem emiterów ciepła na podstawowych rynkach, w których działamy. Aby to osiągnąć, inwestujemy znaczne kwoty w linie produkcyjne. Nieustannie rozwijamy nowe produkty, które odpowiadają najnowszym trendom rynkowym.

Rozszerzamy ofertę produktów, aby umożliwić klientom łatwą integrację naszych komponentów w jeden skonsolidowany system grzewczy. W razie potrzeby nasza firma przejmuje firmy, które są w stanie wygenerować możliwe synergie.

To, co odróżnia naszą firmę od konkurencji, jest skoncentrowane na kliencie. Robimy absolutnie wszystko, aby dostarczyć nasze produkty na czas, z najlepszą możliwą jakością, czym wyróżniamy się na tle innych firm.

Ponadto, co jest dla nas absolutnie ważne, na każdym rynku, na którym prowadzimy działalność, zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne świadczone przez nasze przyjazne zespoły sprzedażowe.

Jeśli chodzi o trendy w branży, w której działamy możemy powiedzieć, że w ciągu ostatnich kilku lat wszystkie regulacje dotyczące systemów grzewczych przechodzą na systemy niskotemperaturowe.

Oznacza to, że rozwiązania takie jak UFH zyskują coraz większą popularność. Nasza firma opracowała również serię konwektorów i grzejników, które są predefiniowane dla systemów niskotemperaturowych (produkty z wentylatorem).

Na rynku wschodnioeuropejskim kluczowe wydarzenia, które obecnie obserwujemy, związane są z tym, że ze względu na wciąż występującą różnicę w średnim dochodzie klienci oczekują rozwiązań z atrakcyjnymi cenami, które nasza firma może zapewnić dzięki dwóm zakładom zlokalizowanym w Polsce.

Głównymi zaletami bycia opartym na Europie Wschodniej jest bez wątpienia konkurencyjność kosztowa, która pozwala nam odnieść tak wielki sukces na tym rynku.

Nasze dwa zakłady w Polsce odgrywają bardzo ważną rolę w dostarczaniu wysokiej jakości produktów na rynki EE, ale wytwarzają również znaczne ilości produktów, które są wysyłane na rynki Europy Zachodniej, a nawet na rynki azjatyckie lub USA.

Należy tu wspomnieć, że Polska oferuje nie tylko konkurencyjny poziom kosztów, ale także dostęp do pokoleń doświadczonych inżynierów i techników.

Dzięki temu możemy być pewni, że wszyscy nasi pracownicy są odpowiednio wyposażeni, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę naszym klientom. Dzięki temu Rettig może być aktywny w biznesie przez ponad 200 lat!

Wierzymy, że w przyszłości systemy grzewcze będą coraz bardziej zintegrowane, co oznacza, że ​​inteligentne kontrole będą odgrywać bardzo ważną rolę.

Dlatego tworzymy systemy połączonych, inteligentnych sterowników, które połączą naszą gamę produktów w jedno wspólne rozwiązanie. Ponadto opracowujemy nowe produkty wzornicze odzwierciedlające aktualne trendy rynkowe i oczekiwania estetyczne.

Opracowanie: redakcja budownictwob2b 

Źródło i zdjęcia: Rettig Heating, Purmo

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE