System kabli grzewczych Thermaflex

ThermaLint to w pełni zautomatyzowany system grzewczy przeznaczony do instalacji wodnych, których temperatura nie przekracza +600 st.C, umiejscowionych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. System został zaprojektowany dla instalacji o długości od 1 do 61 metrów.

System kabli grzewczych Thermaflex

ThermaLint znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie rury są narażone na działanie mrozu - miedzy innymi w piwnicach, garażach czy domkach letniskowych. Kable grzewcze Thermalint z oferty firmy Thermaflex wyposażone są w mechaniczny termostat bimetaliczny sterujący pracą systemu. Spadek temperatury do 3oC automatycznie uruchamia system, co sprawia, że kabel owijający rurę zaczyna ogrzewać oziębioną instalację. Osiągnięcie temperatury 7oC powoduje wyłączenie systemu. Dzięki pełnej automatyzacji rozwiązanie firmy Thermaflex przypadnie do gustu także tym, którzy często wyjeżdżają z domu. ThermaLint gwarantuje bowiem, że po powrocie nie natkną się oni na niemiłą niespodziankę w postaci zamarzniętej instalacji wodnej.

System kabli grzewczych ThermaLint przeznaczony jest do samodzielnego montażu, nie wymagając przy tym skomplikowanej procedury instalacyjnej. Wystarczy przytwierdzić termostat w najzimniejszym miejscu przewodu, a kabel grzejny przymocować wzdłuż instalacji lub owinąć spiralnie wokół rury. Zespół grzewczy Thermalint korzysta ze standardowego źródła prądu - 220 V, a w trakcie pracy pobiera jedynie 16W/m energii elektrycznej. Bardzo istotną zaletą systemu grzewczego firmy Thermaflex jest również fakt, że jest to zestaw mobilny, który w zależności od zapotrzebowania można zamontować w dowolnym miejscu. Warto tutaj również zaznaczyć, że firma Thermaflex udziela 5 lat gwarancji wszystkie typy i długości kabli.

ThermaLint to zautomatyzowany system grzewczy, który nie tylko umożliwia stały dostęp do bieżącej wody i przeciwdziała jej zamarznięciu w rurach, ale przede wszystkim zabezpiecza przed stratami związanymi z awarią instalacji wodnej. System kabli grzewczych ThermaLint skutecznie ochroni nasze rury przed skutkami mroźnych zimowych dni i nocy. Koszt jaki trzeba ponieść za system grzejny Thermalint zależy od długości zakupionego kabla i wynosi 294,42 złotych brutto/1m, natomiast za 61 m zapłacimy 1612,51 złotych brutto.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT