Darco rusza z platformą B2B

Platforma B2B firmy Darco jest narzędziem wspomagającym działalność handlową kontrahentów firmy, która jest producentem urządzeń techniki kominowej i wentylacyjnej: nasad kominowych, systemów kominowych, systemów dystrybucji gorącego powietrza z kominka, kratek wentylacyjnych i innych.

Darco rusza z platformą B2B

Za pomocą platformy użytkownik winien bez potrzeby bezpośredniego kontaktu uzyskać większość potrzebnych informacji handlowych, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Adres Internetowy systemu to: www.b2b.darco.com.pl

Platforma B2B Darco została podzielona na dwie części, pierwsza z nich jest częścią ogólnodostępną dla klientów posiadających login i hasło, brak w niej informacji dedykowanych tylko i wyłącznie do danego użytkownika. Na tej stronie użytkownicy mogą sprawdzić aktualności, nowości, promocje, dowiedzieć się o planowanych szkoleniach, pobrać najbardziej aktualne materiały informacyjne Darco, czy też pobrać zdjęcia, czy filmiki instruktażowe.

Druga funkcja platformy B2B Darco, to uruchamiane poprzez kliknięcie na przycisk E-BOK elektroniczne biuro obsługi klienta - aplikacja pozwalająca na sprawdzenie bieżących zamówień, faktur, danych firmy, tak jak to widnieje w systemie informatycznym Darco.

Do aplikacji E-BOK wymagane jest powtórne logowanie, gdyż informacje tam zawarte są dedykowane tylko i wyłącznie do wiadomości danej firmy, a także ich szczegółowość wymaga rozszerzonego dbania o prawa dostępu.

źródło i zdjęcie: darco.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT