Zmiana na stanowisku wiceprezesa Tauronu

Stanisław Tokarski, wiceprezes Tauron Polska Energia złożył rezygnację z funkcji członka zarządu spółki, by rozpocząć pracę w Południowym Koncernie Energetycznym - czytamy w komunikacie Tauron SA.

Zmiana na stanowisku wiceprezesa Tauronu

Jak poinformował Tauron 27 sierpnia 2010 r. wiceprezes Stanisław Tokarski złożył rezygnację z pełnionej funkcji członka zarządu spółki z dniem 31 sierpnia 2010 r. Stanisław Tokarski umotywował swoją decyzję otrzymaniem propozycji pracy w Południowym Koncernie Energetycznym S.A.

Prawdopodobnie miejsce ustępującego wiceprezesa Tauronu Stanisława Tokarskiego w zarządzie Tauron zajmie Joanna Schmid, która do 20 sierpnia br. była wiceministrem skarbu. Stanisław Tokarski był wiceprezesem Tauron od marca 2008 roku, odpowiadał za projekty strategiczne, restrukturyzację i strategię rozwoju. W latach 2001-2008 był dyrektorem ds. strategii i zarządzania w PKE. Uczestniczył w pracach organizacji Eurelectric (europejskie stowarzyszenie przemysłu energetycznego) w Brukseli opiniującej projekty dyrektyw. Był członkiem Rady Zarządzającej i przewodniczącym Komitetu Studiów Wytwarzania Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej.

źródło: wnp.pl
zdjęcie: tauron.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT