Andrzej Wąsik dyrektorem finansowym firmy Valvex

Andrzej Wąsik objął stanowisko dyrektora finansowego w firmie Valvex S.A., wiodącego producenta armatury sanitarnej i instalacyjnej w Polsce.

Andrzej Wąsik dyrektorem finansowym firmy Valvex

Do obowiązków nowego dyrektora finansowego firmy Valvex będzie należało zarządzanie finansami, koordynowanie budżetu firmy, przygotowanie sprawozdań finansowych oraz budżetowanie. Dodatkowo ważne będą działania optymalizujące koszty.

Wąsik posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie w finansach jako dyrektor finansowy oraz w analizie i rozliczaniu kosztów, które zdobył w takich firmach jak: WSK PZL - Rzeszów S.A.; Baltic Wood S.A.; Małopolski Przemysł Drzewny S.A. i Kredyt Bank S.A.. Ostatnio pracował w firmie AERO AT Sp. z o.o., gdzie również był odpowiedzialny za wszystkie działania związane z finansami firmy.

Nowy dyrektor finansowy firmy Valvex jest absolwentem Politechniki Krakowskiej oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dodatkowo Wąsik ukończył studia MBA w Lubelskiej Szkole Biznesu, która współpracuje z University of Central Lancashire Preston w Wielkiej Brytanii.

źródło i zdjęcie: valvex.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE