PRODUCENCI
Flop System
ul.Kiełczowska 64, 51-315  Wrocław
tel. 71 325 14 20
www.flopsystem.pl
biuro@flopsystem.pl

Jesteśmy z naszymi partnerami od 1988 roku. Na początku byliśmy zorientowani na import i partnerstwo z krajami skandynawskimi. Z czasem podjęliśmy współpracę z firmami z całej Europy, stając się jednym z liderów branży w Polsce.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy wprowadziliśmy i udoskonaliliśmy rozwiązania systemowe dla kompleksowej wentylacji. Autorski projekt Zdrowej Wentylacji spotkał się z uznaniem wiodących pracowni architektonicznych i instalatorów. Doceniono nasze wieloletnie doświadczenie, proekologiczne podejście i niezawodność w relacjach biznesowych.

Opracowane przez nas kompleksowe systemy wentylacji, jak i rekomendowane przez nas produkty od wielu lat cechuje energooszczędność oraz przyjazność człowiekowi i środowisku. Nasze rozwiązania z powodzeniem są stosowane w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym, szkołach, przedszkolach i hotelach.

Rekomendujemy energooszczędne wentylatory dachowe, rekuperatory, centrale wentylacyjne, nawiewniki okienne, listwy wentylacyjne, przewody wentylacyjne z jonami srebra, które świetnie współpracują z nowatorskim systemem wentylacji stropowej.

Wprowadziliśmy na rynek polski produkty takich firm jak:

  • SYSTEMAIR  (Kanalflakt AB) - wentylatory i osprzęt
  • DANTHERM - osuszacze, nagrzewnice
  • MANROSE - wentylatory łazienkowe
  • PYROX - kurtyny powietrzne
  • ANJOS, TITON, SOBINCO - listwy i nawiewniki okienne
  • FRESH - nawiewniki ścienne

Współpracujemy z architektami, instalatorami i hurtowniami z całej Polski. Nasze produkty były oferowane przez największe sieci handlowe – Castoramę i Leroy Merlin. Posiadamy sieć dystrybucyjną oraz serwisową. Dysponujemy autonomicznym magazynem, co pozwala nam dostarczać produkty zawsze na czas.

W 2000 roku, jako jedna z pierwszych firm w branży, wprowadziliśmy system zarządzania ISO 9001. Uczestniczymy w pracach badawczych i rozwojowych. W latach 2001-2004 współpracowaliśmy z Uniwersytetem w Cambridge w unijnym projekcie badawczym z zakresu niskoenergetycznego systemu wentylacji mieszkań i obiektów komercyjnych.

Z dużą troską wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów.  Każdego dnia czynimy wszystko, aby budować zaufanie i usprawniać współpracę z naszymi Kontrahentami. Chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dbając o partnerskie relacje biznesowe i działając dla wspólnego dobra, jakim jest ludzkie zdrowie i czyste środowisko naturalne.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT