PRODUCENCI
DAIKIN AIRCONDITIONING POLAND Sp. z o.o.
ul.Taśmowa 7, 02-677  Warszawa
tel. 22 319 90 00

Firma Daikin jest obecna w Polsce od ponad 15 lat. Spółka DAIKIN AIRCONDITIONING POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie powstała w kwietniu 2001r. Centrum szkoleniowe i logistyczne mieści się w Poznaniu.
Handlowe biura regionalne rozmieszczone są w następujących miastach: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Wrocław, Kraków Łódź, Lublin, Bydgoszcz.
Produkty marki Daikin dystrybuowane i montowane są poprzez sieć autoryzowanych dealerów zlokalizowanych na terenie całej Polski. (sprawdź w zakładce dystrybutorzy)

W ofercie firmy Daikin znajdują się wszelkie urządzenia niezbędne do stworzenia dobrej atmosfery w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach (sprawdź poprzez wyszukiwarkę produktów).

Urządzenia Daikin dzięki swej najwyższej jakości zostały zamontowane w wielu najbardziej prestiżowych budynkach w Polsce - w obiektach biurowych, handlowych, hotelowych i wystawienniczych, a także w wielu budynkach przemysłowych orazw  obiektach użyteczności publicznej. (sprawdź nasze obiekty referencyjne)

 

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT