Nowość! Kolejna generacja pomp ciepła Daikin Altherma III

Nowa generacja pomp ciepła Daikin Altherma III zalicza się do serii Bluevolution. Są to urządzenia wysoce energooszczędne, którymi można zdalnie sterować poprzez Daikin online.

Nowość! Kolejna generacja pomp ciepła Daikin Altherma III

Pompa ciepła Daikin Altherma III to nowoczesne rozwiązanie, które stanowi pionierską integrację źródeł energii odnawialnej, zapewniając wysoką wydajność i komfort w przystępnej cenie.

Europejski Ośrodek Badawczo-Rozwojowy firmy Daikin od lat opracowuje i wdraża różnorodne innowacje technologiczne związane z potrzebami budynków i zmianami pór roku w klimacie europejskim. Dlatego Daikin Altherma stała się wiodąca marką pomp ciepła.

Wysoka wydajność Daikin Altherma III

Daikin Altherma III dostarcza wysoką wydajność przy najniższych kosztach utrzymania.

Klasa energetyczna A+++ i wydajność ogrzewania na poziomie 5,2 COP oraz wydajność dla ciepłej wody użytkowej na poziomie 3,3 COP. To najlepsze osiągnięcia na rynku. Dostępny jest w różnych rozmiarach i modelach 4-, 6- lub 8 kW.

Dzięki temperaturze zasilania do 65°C ten nowy system może być stosowany, zarówno do ogrzewania podłogowego, jak i tradycyjnych grzejników oraz zapewnia niezawodną pracę nawet w najzimniejszych klimatach, ponieważ jednostka zewnętrzna może pracować do temperatury zewnętrznej -25°C.

System ten pracuje z czynnikiem R-32 o niskim poziomie oddziaływania na środowisko naturalne oraz może podgrzać i przechowywać duże objętości ciepłej wody nawet do 230 litrów przy niskich stratach postojowych dla zbiornika c.w.u. wynoszących 25 W.

Konstrukcja jednej z możliwych do podłączenia jednostek wewnętrznych ECH2O jest oparta na zasadzie higienicznego podgrzewania świeżej wody, zasada ta ma na celu ograniczenie rachunków i eliminację trybu dezynfekcji wody.

*szczegółowe warunki gwarancyjne określone są w karcie gwarancyjnej www.daikin.pl

Źródło i zdjęcie: Daikin

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT