Czyste powietrze z firmą Daikin

Oczyszczacze powietrza Daikin zapewnią czystsze, zdrowsze i świeższe powietrze, w jaki sposób? Unikalna technologia Daikin Streamer eliminuje wirusy, bakterie, pleśń czy szkodliwe związki chemiczne.

Czyste powietrze z firmą Daikin

Oczyszczacze powietrza Daikin mają wiele zalet jedną z nich jest bardzo cicha praca, praktycznie są niesłyszalne! Klienci porównują ją do szeptu lub szumu liści zapewnia to dyskretna praca na poziomie 16 dBA! Produkty Daikin są znane ze swojej efektywności energetycznej. Oczyszczacz załącza się tylko zgodnie z poziomem zawartości zanieczyszczeń w powietrzu, wykrywanym przez czujnik. Na najniższym i najcichszym poziomie obrotów urządzenie zużywa tylko 7 W.

Produkty Daikin kojarzone są z niezawodnością! W zestawie z oczyszczaczem dostajemy pięć dodatkowych filtrów, dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego ich zakupu przez 10 lat! Nie można pominąć faktu 36 miesięcy gwarancji, jaką producent oferuje na urządzenia oczywiście gwarancji podlegają tylko urządzenia kupione u autoryzowanych dystrybutorów Daikin.

źródło i zdjęcia: Daikin


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT