Nagroda dla Daikin Emura

Z dumą informujemy, iż Klimatyzator Daikin Emura został laureatem prestiżowej nagrody iF Design Aword 2015.

Nagroda dla Daikin Emura

iF Product Design Award jest jednym z najbardziej znanych konkursów wzornictwa na całym świecie. Logo iF jest międzynarodowym symbolem wybitnych osiągnięć w projektowaniu. Produkty, które biorą udział w tym konkursie są poddawane testom oraz oceniane na podstawie szeregu kryteriów. Sprawdzana jest między innymi jakość produktu, jego design, jakość wykonania, stopień innowacyjności, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz przyjazność dla środowiska.

Nagrodzony klimatyzator Daikin Emura spełnia wszystkie te wymagania i wyprzedza w swej innowacyjności pozostałych konkurentów. Najbardziej oczywistym atutem Daikin Emura jest wygląd, który łączy w sobie unikalne wzornictwo oraz styl. Nasza jednostka odznacza się aerodynamicznym kształtem oraz smukłym profilem, który doskonale integruje się z wnętrzem każdego mieszkania. Ponadto oprócz niepowtarzalnego wzornictwa łączy w sobie dodatkowo techniczną doskonałość.

Daikin otrzymał tą prestiżową nagrodę już po raz drugi. Cenne jest to, że pierwszy nagroda przyznana została również dla tej samej serii produktu Daikin Emura i miało to miejsce w 2010r. Laureaci iF Design Award, którym przyznano nagrodę otrzymują pieczęć doskonałości iF dla całego cyklu życia produktu.

źródło i zdjęcie: Daikin


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT