Kreator Budownictwa Roku 2015 przyznany

W dniu 26 listopada 2015 r. przyznano tytuły Kreator Budownictwa Roku 2015. Laureaci związani są z procesem inwestycyjnym jako producenci, projektanci, deweloperzy, inwestorzy oraz generalni wykonawcy. Wyróżnienia otrzymali za sukcesywne dążenie do rozwoju budownictwa oraz efektywny sposób kierowania przedsiębiorstwem, ale również za jakość produktów, innowacyjne technologie i nowatorskie rozwiązania.

Kreator Budownictwa Roku 2015 przyznany

Jest to już piąta edycja projektu Kreatorzy budownictwa. Jednym z jego aspektów jest właśnie nagradzanie tytułem Kreator Budownictwa Roku osób zarządzających przedsiębiorstwem oraz firm związanych z branżą budowlaną. Laureaci tytułu odznaczają się szczególnym zaangażowaniem w rozwój budownictwa. Od tego roku projekt Kreatorzy budownictwa oficjalnie objęty jest patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Tytułem Kreator Budownictwa Roku pragniemy promować dobre praktyki, etyczne zachowania, ale także inspirować i motywować do dalszych działań.

Podczas Gali głos zabrał Tomasz Żuchowski, podsekretarz stanu ds. budownictwa, a także profesor Zbigniew Grabowski, prezes honorowy Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Całą galę poprowadziła Iwona Kutyna. Uroczystość odbyła się przy akompaniamencie zespołu The Engineers Band.

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2015 został przyznany firmom:

  • Austrotherm Sp. z o.o.
  • Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.
  • Fabryka Styropianu Arbet Sp. j.
  • Izohan Sp. z o.o.
  • REHAU Sp. z o.o.
  • Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.

źródło i zdjęcie: Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT