Daikin Emura najbardziej cenione urządzenie klimatyzacyjne

Daikin Emura otrzymała wiele nagród, które przyniosły szerokie uznanie w branży. Produkt umocnił swoją pozycję na światowym rynku zostając ikoną niepowtarzalnego wzornictwa oraz liderem w systemach klimatyzacji.

Daikin Emura najbardziej cenione urządzenie klimatyzacyjne

Z początkiem roku 2015 Daikin Emura zdobyła nagrodę iF Design w kategorii doskonałość projektu. Tym bardziej jest to cenna zasługa, gdyż jednostka Daikin była jedną z pośród 5000 produktów z 53 krajów, które były poddane ocenie. Wybór najlepszego produktu odbywał się na podstawie porównania szeregu czynników: jakości projektowania, wykonania, doboru materiałów, stopnia innowacyjności, przyjazności dla środowiska, funkcjonalności, ergonomii oraz bezpieczeństwa.

Również w 2014 roku to urządzenie zdobyło wyróżnienie Good Design Awards. Ponadto Daikin Emura otrzymała światowej sławy i wysoko cenione wyróżnienie Red dot Aword które nadano oceniając walory estetyczne, funkcjonalność oraz wpływ na środowisko naturalne. Ostatnio system otrzymał wyróżnienie w German Design Award 2015.

Daikin Emura to urządzenie zaprojektowane i wyprodukowane w Europie, po to aby spełnić specyficzne wymagania rynku europejskiego. Daikin Emura z powodzeniem łączy europejski projekt z japońskimi technologiami. Minimalny poziom hałasu, z poziomem dźwięku już od 19dBA zapewniają komfort dobrego snu w nocy. Urządzenie jest dostępne zarówno dla czynników chłodniczych R-32 jak i R-410A.

Zaawansowane funkcje obejmują czujnik "inteligentne oko", który optymalizuje wydajność i komfort systemu, dopasowując temperaturę do naszych preferencji, kierując przy tym strumień powietrza, tak aby zapobiec przeciągom, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii.

Daikin Emura to urządzenie, które może być sterowane za pomocą aplikacji (dostępne zarówno dla platformy Apple jak i Android).
Daikin uznawany jest za lidera w dziedzinie innowacji. Daikin Emura oferuje najwyższą efektywność energetyczną i komfort jednocześnie, który dodaje subtelności i wyrafinowania każdemu wnętrzu.

źródło i zdjęcie: Daikin


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT