Jaka skrzynka rozdzielcza do wiszącego kotła gazowego?

Umiejętność zaprojektowania kotłowni, w której układ instalacji jest zarówno praktyczny, jak i estetyczny, staje się coraz bardziej ceniona. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, firma ESBE poszerza swoją ofertę, wprowadzając do sprzedaży w Polsce produkt, który do tej pory był popularny wyłącznie we Włoszech – skrzynkę rozdzielczą Flexbox z serii GMB600.

Jaka skrzynka rozdzielcza do wiszącego kotła gazowego?

Skrzynka rozdzielcza Flexbox marki ESBE, model GMB600, jest odpowiedzią na potrzebę instalacyjnego rozwiązania, które łączy funkcjonalność wielu obiegów grzewczych nie zajmując przy tym dodatkowej przestrzeni. Możliwość jej zabudowy w ścianie to doskonały sposób na zachowanie estetyki i przestrzeni w domu.

Biały, metalowy moduł ESBE Flexbox zapewnia porządek i elegancję, ukrywając wewnątrz wszystkie elementy instalacyjne.

Dzięki temu pomieszczenie pozostaje uporządkowane, bez dominujących elementów hydraulicznych, co jest kluczowe w nowoczesnych domach, gdzie często nie ma wydzielonego miejsca na kotłownię.

Skrzynka rozdzielcza Flexbox marki ESBE, model GMB600.

Flexbox GMB600 to znakomite rozwiązanie, szczególnie przy instalacji wiszących kotłów gazowych w połączeniu z grupą pompową. Umożliwia łatwe połączenie dzięki inteligentnej konfiguracji rozdzielacza i niezbędnego osprzętu zamontowanego w górnej części modułu, eliminując typowe problemy związane z tradycyjnym rozmieszczeniem elementów.

Moduł ten oferuje również elastyczność montażu dzięki możliwości obrotu o 360 stopni, a opcja doboru od jednej do trzech grup pompowych pozwala na efektywną kontrolę temperatury wody w różnych obiegach grzewczych.

Zastosowana osłona termoizolacyjna skrzynki gwarantuje wysoki standard izolacji i bezpieczeństwo, a fabryczne wbudowanie rozdzielacza minimalizuje ryzyko błędów montażowych.

Jest to rozwiązanie, które zaspokoi oczekiwania polskich klientów, ceniących sobie przemyślane i eleganckie rozwiązania instalacyjne w swoich domach.

Źródło i zdjęcia: ESBE

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT