Hybrydowe systemy grzewcze marki Galmet

W ofercie firmy Galmet znaleźć można hybrydowe systemy grzewcze, zaopatrujące dom w energię pozyskiwaną z odnawialnych źródeł. W skład tych systemów mogą wchodzić różne urządzenia - kotły grzewcze, pompy ciepła i kolektory słoneczne.

Hybrydowe systemy grzewcze marki Galmet

Hybrydowe Systemy Grzewcze firmy Galmet pozwalają na kompleksowe zaopatrzenie domu w energię pozyskiwaną ze źródeł odnawialnych. Ogrzewanie c.o. i ciepła woda użytkowa pozyskiwanie są z zachowaniem najwyższej ochrony środowiska naturalnego.

Systemy hybrydowe pozwalają łączyć różne urządzenia - np. pompy ciepła, kotły grzewcze, kolektory słoneczne. Integralność ta polega na współdziałaniu i wspólnym oraz automatycznym sterowaniu kilkoma źródłami ciepła.  

Nowoczesne hybrydowe systemy grzewcze to wariant ekologiczny (m.in. redukcja emisji CO2) i ekonomiczny w jednym. W pierwszym przypadku ciepło może być bowiem pobierane ze źródła, które w danym momencie jest bardziej ekonomiczne (pompy ciepła).

Opcja ekologiczna polega na tym, że - gdy zachodzą odpowiednie okoliczności - wykorzystuje się lepsze parametry energii pierwotnej (temperatura zewnętrzna - kolektory słoneczne).

Systemy hybrydowe nadają się zarówno do modernizacji już istniejących domów, jak i do nowego budownictwa. Systemy ogrzewania hybrydowego mają zastosowanie także w obiektach użyteczności publicznej.

Wybór hybrydowych systemów grzewczych Galmet to gwarancja ciągłości dostarczania ciepła, a także najbardziej ekonomicznego rozwiązania w zależności od pory roku. Stosowanie kilku nośników energii umożliwia wybór źródła ciepła do ogrzewania domu i wody, co przekłada się na komfort użytkowania.

Hybrydowe systemy są również bardzo wygodne, posiadają automatyczny system bezobsługowy.

Największym atutem hybrydowych systemów grzewczych Galmet jest ich elastyczność i dostosowanie do potrzeb każdego klienta. Dzięki różnym źródłom energii i automatycznemu sterowaniu, systemy te dostarczają ciepło w sposób optymalny dla danego budynku i warunków atmosferycznych.

W przypadku nieprzewidzianych okoliczności, np. awarii jednego z urządzeń, system automatycznie przełącza się na inne źródło ciepła, co zapewnia ciągłość dostarczania ciepła do budynku. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się komfortem bez obaw o nagłe przerwy w dostawie ciepła.

Jeśli zależy Ci na ekonomii, komforcie i ekologii, hybrydowy system grzewczy Galmet może być idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Systemy hybrydowe - dlaczego warto je wybrać?

Oto zalety, jakie mają systemy hybrydowe:

  • gwarantują ciągłość dostarczania ciepła,
  • zapewniają najbardziej ekonomiczne rozwiązanie o danej porze roku,
  • stosowanie kilku nośników energii daje możliwość wyboru, które z dostępnych źródeł ciepła ma ogrzać dom i wodę,
  • wygoda użytkowania - automatyczny system bezobsługowy.

Hybrydowy system grzewczy jest na tyle elastycznym rozwiązaniem, że pozwala na dostosowanie pracy układu do ceny paliw bądź warunków atmosferycznych. Latem np. można wykorzystywać głównie kolektory słoneczne.

Hybrydowe ogrzewanie domu

W sytuacji, kiedy ceny za energię ciągle rosną, warto rozważyć, czy hybrydowe ogrzewanie domu nie jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem.

Zakup urządzeń jednego producenta pozwala na zastosowanie kombinacji wielu urządzeń, przy pewności, że cały hybrydowy system grzewczy będzie działał optymalnie i bez problemów. Wszystko po to, by sprostać indywidualnym wymaganiom każdego użytkownika.

Wybierając hybrydowy system grzewczy Galmet zyskujesz:

  • Jednego producenta, instalatora i serwis całego systemu.
  • Atrakcyjną cenę systemu.
  • Pomoc doradcy w doborze urządzeń.
  • Pomoc w znalezieniu lokalnego wykonawcy Twojej instalacji.
  • System, w skład którego wchodzą urządzenia korzystające z Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), kwalifikujące się do dofinansowania z programów regionalnych i ogólnopolskich.
  • Lepszą jakość środowiska, w którym żyjesz.

Odpowiednio zarządzane hybrydowe ogrzewanie domu jest efektywne i docelowo przynosi ograniczenie kosztów związanych z dostarczaniem ciepła oraz ciepłej wody użytkowej.


źródło i zdjęcia: Galmet

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT