Nowe produkty w jesiennej ofercie De Dietrich

Tegoroczna jesienna oferta firmy De Dietrich Technika Grzewcza powiększyła się o trzy nowe urządzenia: pompę ciepła Alezio S V200, kocioł kondensacyjny EVODENS AMC oraz nowoczesny termostat pokojowy SMART TC.

Nowe produkty w jesiennej ofercie De Dietrich

Sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami. Trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Firma De Dietrich Technika Grzewcza włączyła do swojej oferty kilka nowych urządzeń, które z pewnością zainteresują wielu klientów.

Powietrzna pompa ciepła Alezio S V200

Nowa Alezio S V200 to pompa ciepła typu powietrze/woda „split Inwerter” składająca się z jednostki zewnętrznej oraz modułu wewnętrznego ze zintegrowanym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 177 l.

Model ten jest ulepszoną wersją poprzedniego, sprawdzonego od lat typoszeregu Alezio Evolution V200. Zaletą zmodernizowanego urządzenia jest możliwość ustawienia jednostki wewnętrznej bezpośrednio przy ścianie lub w narożniku, dzięki wszystkim przyłączom wyprowadzonym do góry.

Funkcja chłodzenia, modulująca sprężarka i bardzo prosta w obsłudze regulacja sprawia, że Alezio S V200 zapewni pełen komfort przez cały rok. Model ten pracuje w trybie grzania do temperatury -20°C (Alezio 4,5 i 6 MR do -15°C) oraz w trybie chłodzenia latem.

To kompaktowe, oszczędne i ekologiczne rozwiązanie do domów nowych i modernizowanych, dopasowane do wymagań programów dotacyjnych. Urządzenie zapewnia szybki zwrot nakładów inwestycyjnych.

Kocioł kondensacyjny EVODENS AMC

W ofercie firmy De Dietrich Technika Grzewcza pojawił się też nowy kondensacyjny kocioł gazowy z serii Evodens AMC. Urządzenie będzie kontynuować najlepsze tradycje kotłów De Dietrich z segmentu premium.

Nowość jest dostępna w wersji jedno- i dwufunkcyjnej, charakteryzuje się klasą efektywności energetycznej: “A” dla c.o. i “A” dla c.w.u. (“B” dla wersji BIC). Warto zwrócić uwagę na niską emisję zanieczyszczeń i roczną sprawność eksploatacyjną wynoszącą aż do 109 %.

Całość uzupełnia palnik gazowy ze stali nierdzewnej z całkowitym wstępnym zmieszaniem, modulujący od 22 do 100 % mocy oraz moduł hydrauliczny wyposażony w zespół do zdalnego, automatycznego napełniania instalacji.

Kocioł został wyposażony w konsolę sterowniczą DIEMATIC Evolution z czujnikiem zewnętrznym w dostawie.

Kocioł kondensacyjny De Dietrich.

Termostat SMART TC

Nowoczesny termostat pokojowy wyróżnia się atrakcyjną stylistyką i dużymi możliwościami. Zapewnia łączność z domową siecią Wi-Fi i zdalną kontrolę pracy instalacji przy udziale smartfonu lub tabletu.

Na uwagę zasługuje też precyzyjne sterowanie temperaturą pomieszczenia i c.w.u. oraz ustawianie programów ogrzewania i wytwarzania c.w.u. Urządzenie, ponadto zawiera wskaźniki zużycia energii na c.w.u. i ogrzewanie.

Dla łatwiejszego zarządzania wszelkimi ustawieniami termostat wyposażono w pomoc ułatwiającą programowanie. Wśród wielu praktycznych rozwiązań jest też możliwość zaprogramowania danych kontaktowych instalatora i specjalny zdalny dostęp bezpieczeństwa dla niego.

Termostat obsługuje urządzenia: EVODENS AMC, MCR Home 24T, MCR Home 20/26 MI oraz MCR Home 24/30 MI.

Termostat smart TC De Dietrich.

Źródło i fot.: De Dietrich

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT