Uwaga! Konkurs na 20. urodziny firmy De Dietrich Technika Grzewcza w Polsce

W tym roku firma De Dietrich Technika Grzewcza obchodzi 20-lecie działalności na polskim rynku. Po uroczystej gali, która odbyła się w czerwcu, przyszedł czas na jubileuszowy konkurs - "De Dietrich - Źródło domowego ciepła". Pod koniec sierpnia ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do konkursu.

Uwaga! Konkurs na 20. urodziny firmy De Dietrich Technika Grzewcza w Polsce

Konkurs jest częścią obchodów jubileuszu 20-lecia obecności firmy na polskim rynku. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, których łączna wartość katalogowa przekracza 60 tysięcy złotych.

Jak wziąć udział w konkursie?

Warunkiem udziału w zabawie jest napisanie krótkiego eseju, w którym należy wyjaśnić, co kryje się pod określeniem „Źródło domowego ciepła” i opisać aktualne źródło ciepła zainstalowane w domu (ogrzewania i ciepłej wody użytkowej) z objaśnieniem, dlaczego w życiu konkursowicza ważna jest ochrona środowiska i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Uczestnik powinien dołączyć też kilka aktualnych zdjęć urządzenia grzewczego zainstalowanego w jego domu, a także uzasadnić, dlaczego akurat to urządzenie powinno być wymienione na nowoczesne i ekologiczne źródło domowego ciepła De Dietrich.

Zgłoszenia można przesyłać do 11 listopada 2018 r. Spośród nich zostanie wybrane 20 najciekawszych projektów, na które będzie można oddawać głosy w serwisie społecznościowym Facebook.

Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 5 grudnia.

Atrakcyjne nagrody w konkursie De Dietrich

W konkursie “De Dietrich - Źródło domowego ciepła” jest aż 5 nagród głównych.

Na zwycięzców czeka, m.in. kondensacyjny kocioł gazowy BAXI Duo-tec Compact+ 1.24 w pakiecie z podgrzewaczem c.w.u. ze stali nierdzewnej SR100SN o pojemności 100 litrów, programowalnym termostatem pokojowym BAXI oraz zestawem składającym się z dwóch paneli fotowoltaicznych Inisol POWER SET, o wartości 18.960 złotych netto, a także pompa ciepła do c.w.u. Kaliko TWH 200E o pojemności 215 litrów, o wartości katalogowej 8.550 złotych netto.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: http://dedietrich.pl/konkurs/

Źródło i fot.: De Dietrich Technika Grzewcza

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT