Ogrzewacze przepływowe. Co proponuje STIEBEL ELTRON?

Ciepłą wodę można pozyskać na wiele sposobów. Coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem są elektronicznie sterowane ogrzewacze przepływowe.

Ogrzewacze przepływowe. Co proponuje STIEBEL ELTRON?

Elektronicznie sterowane ogrzewacze przepływowe dają nie tylko możliwość obniżenia kosztów inwestycyjnych, ale też umożliwiają oszczędzanie energii. Woda podgrzewana jest wyłącznie w chwili jej wykorzystania, gdzie temperatura wody jest stabilna.

Ogrzewcze wody sprawdzają się w budownictwie jedno- i wielorodzinnym. Są też dobrą propozycją dla właścicieli domków letniskowych. Dobrze się prezentują, zajmują niewiele miejsca, ale też pełnią szereg różnych funkcji.

W ofercie marki STIEBEL ELTRON znaleźć można ogrzewacz przepływowy z technologią 4i. DHE Connect, bo o nim mowa, pozwala na uzyskanie żądanej temperatury poprzez elektroniczną regulację przepływu (do tego celu służy wyświetlacz dotykowy i kółko dotykowe). Jest ona płynna, bezstopniowa, w zakresie od 20 do 60°C. Obsługa tego urządzenia jest intuicyjna i wymaga jedynie naciśnięcia właściwego symbolu graficznego, których wielkość i rozmieszczenie można ustawić indywidualnie. Ten ogrzewacz przepływowy wyposażony jest również w radio internetowe oraz aplikację pogodową. Posiada też graficzny wskaźnik zużycia wody i kosztów.

W domu sprawdzi się też elektronicznie sterowany ogrzewacz przepływowy PER. Dzięki dynamicznej regulacji przepływu umożliwia dokładną temperaturę podgrzanej wody. To rozwiązanie bardzo ekonomiczne - w porównaniu z hydraulicznymi ogrzewaczami wody pozwala zaoszczędzić do 30% wydatków. Urządzenie posiada przyciski służące do zapamiętania indywidualnie nastawionych temperatur. Można nim sterować ręcznie lub zdalnie za pomocą pilota. By zapewnić bezpieczeństwo użytkowania, podgrzewacz wyposażony został w podświetlany cyfrowy wyświetlacz wielofunkcyjny. Nie tylko wskazuje on na wszystkie aktualne parametry pracy urządzenia, ale też poprzez zmianę koloru z niebieskiego na czerwony sygnalizuje niebezpieczeństwo poparzenia, jeśli woda osiągnie więcej niż 42°C.

Wszystkie urządzenia tego typu marki STIEBEL ELTRON są bardzo estetycznie wykonane. Wpisują się w nowoczesny wystrój wnętrz, zajmują też niewiele miejsca. Wyprodukowane z elementów najwyższej jakości bezawaryjnie służą przez lata. Zastosowane w nich grzałki wyróżniają się wysoką odpornością na zakamienienie. Zaletą tych urządzenie jest też szybki i bezproblemowy montaż.

źródło i zdjęcie: Stiebel Eltron

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT