Instalacje On Tour. Mistrzowie w Rzeszowie

W tym roku zmieniła się formuła zawodów Instalacje On Tour. Manualne stojaki instalacyjne zostały zamienione na wirtualną grę. Konkursowe zadanie polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w konkretne instalacje. W każdej lokalizacji trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który zostanie rozegramy 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu.

Instalacje On Tour. Mistrzowie w Rzeszowie

Tegoroczne Instalacje On Tour, czyli eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI) zatrzymały się w miniony piątek 19 maja na swoim drugim przystanku - w Rzeszowie. Wśród startujących byli dwaj mistrzowie - Dariusz Piotrowski (Mistrz MPI 2014) oraz jego brat Adam Piotrowski (Mistrz MPI 2016). Ostatecznie na podium stanęli - Alan Ferenc (3:11), drugi był Dariusz Piotrowski (3:14), a trzeci Tomasz Dryla (3:39).

Do końca eliminacji pozostało jeszcze 13-ście miast, w tym: Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź i Poznań. Najbliższe rozgrywki odbędą się w piątek 26 maja w Poznaniu (hurtownia BIMs Plus, ul. Wichrowa 28). W tym roku w eliminacjach mogą startować także uczniowie szkół instalacyjnych. Dla nich przewidziano osobną kategorię: "Eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów dla Szkół". W Rzeszowie najlepsi byli uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu: Dominik Kramarz (3:31),  Dawid Chwałek (3:47) oraz Karol Zieliński (3:49). Na zwycięzcę wyłonionego w Poznaniu, podczas targów INSTALACJE, czeka samochód dostawczy.

Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROETJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT. Szczegółowy harmonogram rywalizacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej oraz na facebooku.

Więcej na: https://instalacje.mtp.pl/pl/instalacje_on_tour/

źródło i  zdjęcie: MTP Poznań

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT