Eliminacje do Mistrzostw Polski instalatorów. Lublin 2017

Eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów 2018 odbyły w Lublinie, gdzie o zwycięstwie decydowały dosłownie sekundy. Zaciętą rywalizację wygrał Łukasz Biały z wynikiem 2 minuty i 41 sekund. Na drugim miejscu podium stan Adam Gazda, który zatrzymał stoper zaledwie sekundę później - 2 minuty i 42 sekundy. Trzecie miejsce padło udziałem Kamila Koguta, również z jedynie sekundową stratą do przeciwnika - 2 minuty i 43 sekundy! Emocji zatem nie brakowało.

Eliminacje do Mistrzostw Polski instalatorów. Lublin 2017

Zadanie konkursowe polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w instalacje grzewcze i sanitarne. W każdej z 15-stu lokalizacji trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który odbędzie się 25 kwietnia 2018 r. w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu.

Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy. Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROETJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

Szczegółowy harmonogram rywalizacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej oraz na facebooku.Więcej na stronie: https://instalacje.mtp.pl/pl/instalacje_on_tour/

źródło i zdjęcie: MTP

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT