Roadshow marki Buderus

Marka Buderus wprowadziła na rynek nową generację innowacyjnych urządzeń grzewczych o stylowym, nowoczesnym wyglądzie. Nowe kotły zostały zaprezentowane Autoryzowanym Partnerom Handlowym, Instalatorom i Serwisantom podczas spotkań, które odbyły się kilkunastu miastach w całej Polsce.

Roadshow marki Buderus

W spotkaniach zorganizowanych w kilkunastu polskich miastach, na przełomie września i października, w ramach trzytygodniowego roadshow marki Buderus uczestniczyło ponad 750 osób. Prezentacje nowych urządzeń miały specjalną oprawę, spójną z koncepcją komunikacji stworzoną specjalnie dla nowej linii urządzeń.

Głównym motywem była przestrzeń kosmiczna kojarzona z nowoczesną technologią przyszłości. Spotkania odbywały się w dużym namiocie sferycznym przypominającym bazę kosmiczną.

Zwieńczeniem każdego wydarzenia była projekcja filmu "Grawitacja", która przeniosła uczestników spotkania w przestrzeń kosmiczną. Pierwsze urządzenia nowej linii - kotły kondensacyjne Logamax plus GB192i i Logamax plus GB192iT są już w sprzedaży.

źródło i zdjęcie: Buderus

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT