Grzejnik stojący CALIENTE

Verano zaprojektowało zupełnie nową serię grzejników stojących i naściennych z chłodną obudową i gorącym wnętrzem. Nowe grzejniki nazwano CALIENTE, co znaczy GORĄCY. Zimna natomiast jest szklana maskownica w czarnym kolorze, która skrywa w sobie elektroniczny panel sterujący grzejnikiem.

Grzejnik stojący CALIENTE

Grzejnik CALIENTE to zupełnie nowa konstrukcja, która idealnie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach biurowych jak i w domu. Postawiliśmy na ascetyczny, prosty i ponadczasowy design, który wpasuje się w każde wnętrze.

Standardowym malowaniem grzejnika naściennego jak i stojącego będzie neutralny kolor biały, który utrzyma harmonię kolorystyczną pomieszczenia. Jeśli jednak poniesie Cię fantazja, możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL - jak chociażby ten elegancki antracyt, który widzisz obok.

Najnowsze wyniki badań, przeprowadzone zgodnie z normą EN 442-1, dowiodły, że dopuszczalne ciśnienie robocze dla grzejników Verano-konwektor wynosi 1,0 MPa (10 atmosfer).

Wyniki pomiarów w Czeskim Instytucie Akredytacji w Pradze wykazały, że grzejniki Verano-konwektor pozytywnie przeszły próby ciśnienia odpowiadającego 17 atmosferom (1,7 MPa).

Ze względu na bardzo wysokie ciśnienie, jakiemu zostały poddane, grzejniki Verano mogą współpracować z każdym typem instalacji.

źródło i zdjęcie: Verano


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT