Nowa lokalizacja Oddziału Vents Group na Śląsku

W związku z rozwojem Oddział Vents Group na Śląsku powiększa swoje powierzchnie biurowo-magazynowe. Punkt zlokalizowany będzie w Żorach.

Nowa lokalizacja Oddziału Vents Group na Śląsku

Nowa lokalizacja Oddziału Vents Group na Śląsku znajdować się będzie w Żorach przy ul. Sosnowej 23. Nowa siedziba Oddziału dysponować będzie magazynami o łącznej powierzchni 2500 m2 (ponad 2200 miejsc paletowych) oraz biurami o powierzchni 360 m2.

Ze zmianą lokalizacji wiąże się niestety przerwa techniczna potrzebna do przeprowadzenia Oddziału na nowe miejsce. Przerwa ta będzie miała miejsce od 14 do 31 grudnia 2015 r. W tym czasie firma nie będzie realizować żadnych wysyłek, stąd prośba do Klientów o zaplanowanie potrzeb tak, aby przerwa miała możliwie jak najmniejszy negatywny wpływ na działalność Klientów w grudniu 2015 r.

Zamówienia będą przyjmowane do 10 grudnia 2015, a ostatnie wysyłki będą miały miejsce 14 grudnia 2015r. Wszystkie zamówienia, których firma nie będzie w stanie zrealizować do tego dnia, zostaną zarejestrowane w systemie, a ich wysyłka rozpocznie się niezwłocznie po zakończonej przeprowadzce tj. na początku stycznia 2016 r.

Stacjonarny Dział Handlowy będzie do dyspozycji Klientów do dnia 18 grudnia 2015 r. Przenosiny biura rozpoczną się  21 grudnia, a zakończą 31 grudnia 2015 r.

Za wynikłe utrudnienia firma przeprasza, zapewniając jednocześnie, iż dołoży wszelkich starań, aby ten proces był jak najmniej uciążliwy dla Klientów. Podczas całej przeprowadzki oddział firmy będziemy do dyspozycji Klientów pod telefonami komórkowymi (tak BOK jak i Handlowcy).

źródło i zdjęcia: Vents Group

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT