BioKOMO - ogrzej salon kominkiem na bioetanol

Biokominek to doskonałe rozwiązanie dla mieszkańców budownictwa wielorodzinnego, właścicieli restauracji czy salonów SPA. Dzięki szybkiemu i prostemu montażowi wszyscy, którzy pragną cieszyć się widokiem żywego ognia, pomimo iż nie posiadają odpowiedniego przewodu kominowego niezbędnego do budowy tradycyjnego kominka, mogą z łatwością spełnić swoje marzenie.

BioKOMO - ogrzej salon kominkiem na bioetanol

W ofercie KOMO dostępna jest szeroka gama modeli biokominków – od gotowych kominków z obudową, przez kominki wolnostojące, po wkłady kominkowe i palniki, chętnie kupowane przez właściciel domów jednorodzinnych, którzy chcą ożywić stare nieużywane paleniska.

Paliwem stosowanym w biokominkach jest bioetanol. Podczas procesu spalania bioetanolu wytwarza się para wodna oraz dwutlenek węgla o stężeniu i w ilościach nieszkodliwych dla człowieka. Jeden litr biopaliwa wystarcza na 1 do 6 godzin, w zależności od urządzenia oraz wielkości płomienia.

Bio Kominki - BioKOMO

Biokominki nie tylko zdobią, ale i ogrzewają. Moc grzewcza jest zależna od wielkości palnika oraz ilości spalanego paliwa. Ponieważ 100% ciepła uzyskanego podczas spalania jest oddawana do pomieszczenia, w przypadku pomieszczeń o powierzchni np. 30 m2 wystarczy biokominek o mocy grzewczej około 3 kW.

Bogactwo modeli, różnorodność kształtów, rozmiarów, kolorów oraz materiałów, z których wykonane są obudowy daje ogromne możliwości aranżacyjne i pozwala na posiadanie biokominka w dowolnym stylu; od rustykalnego, przez klasyczny, portalowy, po nowoczesny i minimalistyczny typu „okno”.

Więcej informacji na www.biokominki.komo.pl

źródło i zdjęcia: KOMO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT