PRODUCENCI
KOMO Sp. z o.o.
ul.Bartycka 24/3B lok 223, 00-716  Warszawa
tel. 22 651 09 49

Firma KOMO Sp. z o.o. rozpoczęła działalność handlową w styczniu 1996r. Budową kominków zajmujemy się jednak już od 1993r., nieustannie wzbogacając swą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2000.

W celu zapewnienia fachowej i kompleksowej obsługi naszych klientów na stałe współpracujemy z kominiarzami, konstruktorami, inżynierami, architektami, projektantami i kamieniarzami. Sporządzamy projekty, wykonujemy obudowy kominków, dostarczamy wszelkie niezbędne elementy, instalujemy, wykonujemy instalacje rozprowadzenia gorącego powietrza, służące do ogrzania jednego lub wielu pomieszczeń. Specjalizujemy się także w budowie otwartych palenisk. Zajmujemy się importem i dystrybucją produktów związanych z budową i eksploatacją kominka. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również instytucjonalnych.

KOMO Sp. z o.o. jest członkiem:

 • Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji (SGGiK).
 • Stowarzyszenia Kominki Polskie.
 • Stowarzyszenia Producentów i Handlowców Budownictwa „DOM”.


Trochę historii .......

Kominki wykonujemy od roku 1993. Ich budowy uczyliśmy się w czasach kiedy w Polsce nie były dostępne żadne wydawnictwa, ani prasa branżowa na ten temat. W celu uzyskania fachowej wiedzy w zakresie budowy kominków tłumaczyliśmy więc poradniki, książki, czasopisma oraz instrukcje z języka francuskiego, angielskiego i rosyjskiego.

Przez okres 15 lat korzystaliśmy z wielu różnorakich materiałów, wykorzystywaliśmy różne technologie, podejmowaliśmy współpracę z wieloma firmami podwykonawczymi w zakresie obróbki kamienia naturalnego, metalu, drewna, szkła, itp. Poznaliśmy wszelkie materiały, z których buduje się kominki; od kamieni polnych, przez otoczaki ze strumieni, żabiaki, piaskowce, wapienie, trawertyny, marmury, granity, gnejsy, kafle oraz cegły klinkierowe i szamotowe. Instalowaliśmy wkłady kominkowe produkcji polskiej, włoskiej, niemieckiej, belgijskiej, norweskiej, fińskiej, austriackiej i francuskiej. Spośród wielu technologii, materiałów i wkładów kominkowych wybraliśmy takie, które są bezpieczne, posiadają wysoką sprawność oraz walory użytkowe i estetyczne. Wiemy jakie warunki powinien spełniać kominek, aby mógł sprostać Państwa oczekiwaniom.

W 1998 roku uruchomiony został pierwszy punkt sprzedaży na terenie Centrum Budowlanego „Bartycka”. W latach 1999-2001 powstały kolejne punkty sprzedaży.

Usługi

KOMO Sp. z o. o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów zainteresowanych ogrzewaniem kominkowym oraz wykonawstwem w zakresie budowy kominków, co jest możliwe dzięki naszej stałej współpracy z architektami, projektantami, konstruktorami, kominiarzami i kamieniarzami. Sprzedajemy i montujemy produkty wykonane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

Zajmujemy się, m.in.:

 • przygotowywaniem projektów
 • sprzedażą wszelkich elementów niezbędnych do budowy kominka
 • wykonywaniem obudów kominkowych według indywidualnych projektów oraz oferujemy już gotowe wzory obudów
 • budujemy kominki z wkładami i kasetami kominkowymi: nowoczesne, klasyczne, rustykalne i kaflowe
 • budujemy otwarte paleniska, grille ogrodowe, wędzarnie, piece do pizzy i kuchnie
 • wykonujemy instalacje rozprowadzenia gorącego powietrza (DGP)
 • instalujemy i obudowujemy kominki z płaszczem wodnym
 • instalujemy wolnostojące piece kominkowe
 • montujemy kominki elektryczne i bio-kominki
 • montujemy nasady kominowe
 • przebudowujemy ściany i kominy z elementami konstrukcyjnymi.

W przypadku klientów, którzy korzystali z usług innych wykonawców lub firm dodatkowo świadczymy usługi w zakresie; oceny prawidłowości wykonania i stanu technicznego kominka, pieca, komina, itp. ekspertyz/opinii wydawanych przez osoby z właściwymi uprawnieniami


ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT