INSTALACJE ON TOUR

INSTACJE ON TOUR ruszają 15 maja! Instalatorzy z całej Polski będą rywalizować aż do 18 września w 13-stu miastach w Polsce. Podczas "INSTALACJI ON TOUR" konkursowe zadanie polegać będzie na wykonaniu, w jak najkrótszym czasie, szeregu czynności na modelu instalacji. Zwycięzcy eliminacji w poszczególnych miastach wystąpią w finałowej rywalizacji podczas 5. Mistrzostw Polski Instalatorów, które odbędą się w 2016 r. w Poznaniu podczas targów INSTALACJE.

INSTALACJE ON TOUR

Instalatorzy z całej Polski będą rywalizować w 13-stu miastach w Polsce: Poznań, Katowice, Gdańsk, Łódź, Koszalin, Warszawa, Białystok, Kraków, Szczecin, Kielce, Bydgoszcz, Zielona Góra, Wrocław.

Twarzą kampanii będzie Mistrz Instalatorów z 2014 roku - Dariusz Piotrowski. Organizatorzy "INSTALACJI ON TOUR" (Międzynarodowe Targi Poznańskie) gwarantują niezapomniane emocje i zapraszają do kibicowania całe rodziny. W tym roku, eliminacje odbywać się będą w atmosferze rodzinnego pikniku z grillem i zabawami dla dzieci. Szczegółowy harmonogram rywalizacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.instalacjeontour.pl.

źródło i zdjęcie: MTP

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT