INSTALACJE ON TOUR wracają po wakacyjnej przerwie

Tegoroczne eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów (czyli Instalacje On Tour) przed wakacjami odbyły się w ośmiu polskich miastach. Do końca pozostało jeszcze pięć lokalizacji. Najbliższą z nich będzie Szczecin (21 sierpnia), a później jeszcze Kielce (28 sierpnia), Bydgoszcz (4 września), Zielona Góra (11 września) oraz Wrocław (18 września).

INSTALACJE ON TOUR wracają po wakacyjnej przerwie

W ogólnej rywalizacji prowadzi Adam Piotrowski (z czasem 3 minuty oraz 00,62 sek.), który 17 lipca 2015 r., wygrał eliminacje w Krakowie. Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa. Adam jest bratem Dariusza Piotrowskiego – ubiegłorocznego mistrza MPI. W Krakowie startował również sam Dariusz Piotrowski, ale z czasem 3,14,50 znalazł się tuż za podium i zajął czwarte miejsce.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdym mieście, poza nominacją do finału MPI, otrzymują także nagrody rzeczowe m.in. głowice pompy kotłowej, odpowietrzniki oraz skrzynkę narzędziowe. Zwycięzca dostaje dodatkowo tablet Samsung Galaxy tab.3.

Zgodnie z regulaminem INSTALACJI ON TOUR konkursowe zadanie polega na wykonaniu, w jak najkrótszym czasie, 17-stu czynności na przygotowanym modelu instalacji. Jest to m.in. montaż pompy, odpowietrznika, głowicy termostatycznej czy trójnika powietrzno-spalinowego czynności konkursowe oraz regulamin.

Następne eliminacje do MPI odbędą się w lokalizacji Szczecin, w piątek 21 sierpnia 2015 r.

INSTALACJE ON TOUR, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie zwykle odbywają się na terenie Hurtowni BIMS Plus. Są one wyjazdową formą eliminacji do Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI), których finał odbędzie się w kwietniu 2016 roku w Poznaniu podczas targów INSTALACJE.

Podczas eliminacji, oprócz części konkursowej, funkcjonuje również grill party oraz strefa rodziny, czyli miejsce zabaw dla rodzin instalatorów.

Partnerami - sponsorami projektu są firmy AFRISO, BROTJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

źródło: materiały prasowe MTP sp. z o.o

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT