INSTALACJE ON TOUR - ostatnia prosta

Tegoroczne eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów (czyli Instalacje On Tour) są na ostatniej prostej - do końca pozostały trzy miasta Bydgoszcz (4 września), Zielona Góra (11 września) i Wrocław (18 września).

INSTALACJE ON TOUR - ostatnia prosta

W miniony piątek eliminacje w Szczecinie wygrał Rafał Grat (z czasem 3 minuty 01,41 sek.), drugi był Piotr Deluga (3 minuty 37,94 sek.), a trzecie Tomy Bąk (4 minuty 03,44 sek.). Szczecin jest dowodem na to, że zawsze może być lepiej! Rafał Grat postanowił poprawić swój czerwcowy wynik z eliminacji w Koszalinie i tym razem udało się - stanął na podium. W ogólnej rywalizacji prowadzi Adam Piotrowski (z czasem 3 minuty oraz 00,62 sek.), który 17 lipca wygrał eliminacje w Krakowie. Adam jest bratem Dariusza Piotrowskiego - ubiegłorocznego mistrza MPI. Zgodnie z regulaminem INSTALACJI ON TOUR konkursowe zadanie polega na wykonaniu, w jak najkrótszym czasie, 17-stu czynności na przygotowanym modelu instalacji. Jest to m.in. montaż pompy, odpowietrznika, głowicy termostatycznej czy trójnika powietrzno-spalinowego.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdym mieście, poza nominacją do finału MPI, otrzymują także nagrody rzeczowe m.in. głowice pompy kotłowej, odpowietrzniki oraz skrzynkę narzędziową. Zwycięzca dostaje dodatkowo tablet Samsung Galaxy tab.3.

INSTALACJE ON TOUR organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie zwykle odbywają się na terenie Hurtowni BIMS Plus. Są one wyjazdową formą eliminacji do Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI), których finał odbędzie się w kwietniu 2016 r. w Poznaniu podczas targów INSTALACJE. Podczas eliminacji, oprócz części konkursowej, funkcjonuje również grill party oraz strefa rodziny, czyli miejsce zabaw dla rodzin instalatorów. Partnerami - sponsorami projektu są firmy: AFRISO,BROTJE,GRUNDFOS,TECEoraz VOGEL&NOOT.

źródło i zdjęcie: MTP Poznań

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT