Instalacje On Tour w Białymstoku

Tegoroczne INSTALACJE ON TOUR, czyli eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów, są już za półmetkiem. Rywalizację zaplanowano jeszcze w sześciu miastach Polski. W miniony piątek (3 lipca) w Białymstoku instalatorzy walczyli nie tylko z czasem, emocjami i dużą konkurencją, ale we znaki dawał się także duży upał.

Instalacje On Tour w Białymstoku

Mimo to w namiocie rejestracyjnym pojawiło się 99 instalatorów, a walkę o podium podjęło 33. zawodników.

Najlepszy czas uzyskał Bogdan Niewiński (3:58:03), na drugim miejscu był Janusz Prószyński (3:59:84), a na trzecim Roch Magdziak (4:00:41). W Białymstoku nie zanotowano także żadnej dyskwalifikacji!

Liderem ciągle pozostaje Gdańsk, gdzie zwycięzca Jakub Banasiak uzyskał czas: 3 minuty oraz 15’22 sekundy.

Zgodnie z regulaminem INSTALACJI ON TOUR konkursowe zadanie polega na wykonaniu, w jak najkrótszym czasie, 17-stu czynności na przygotowanym modelu instalacji. Jest to m.in. montaż pompy, odpowietrznika, głowicy termostatycznej czy trójnika powietrzno-spalinowego.

Następne eliminacje do MPI odbędą się w lokalizacji KRAKÓW, w ten piątek 17 lipca.

INSTALACJE ON TOUR, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, są wyjazdową formą eliminacji do Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI), których finał odbędzie się w kwietniu 2016 roku w Poznaniu podczas targów INSTALACJE.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc z każdej lokalizacji, poza nominacją do finału MPI, otrzymują także nagrody rzeczowe m.in. głowice pompy kotłowej, odpowietrzniki oraz skrzynkę narzędziowe. Zwycięzca dostaje dodatkowo tablet Samsung Galaxy tab.3.

W tym roku eliminacje odbędą się jeszcze w: Białymstoku (3 lipca), Krakowie (17 lipca), Szczecinie (21 sierpnia), Kielcach (28 sierpnia), Bydgoszczy (4 września), Zielonej Górze (11 września) oraz Wrocławiu (18 września). Każdorazowo na terenie Hurtowni BIMS Plus.

Podczas eliminacji, oprócz części konkursowej, funkcjonuje również grill party oraz strefa rodziny, czyli miejsce zabaw dla rodzin instalatorów.

Partnerami – sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROTJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

Więcej informacji: instalacje.mtp.pl/pl/instalacje_on_tour/bialystok-_zdjecia_i_wyniki

źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT