Metamorfoza TA Hydronics w IMI Hydronic Engineering!

Nasze wiodące marki – Pneumatex, TA i Heimeier przez lata były częścią IMI plc Group. Po raz pierwszy zjednoczone jako TA Hydronics w roku 2011, teraz wchodzą pod skrzydła IMI Hydronic Engineering. Jesteśmy liderem w branży energooszczędnych rozwiązań kontroli klimatu w pomieszczeniach, zapewniając wydajne i wysokiej jakości produkty i usługi, aby efektywniej kontrolować i zabezpieczać pracę systemów HVAC.

Metamorfoza TA Hydronics w IMI Hydronic Engineering!

Dlaczego IMI Hydronic Engineering?

Zmiana na IMI Hydronic Engineering lepiej odzwierciedla dostosowanie naszej firmy w skali globalnej do IMI plc, jak również dwóch innych oddziałów, które należą do tej grupy. Zawarte jest w tym wdrożenie naszego nowego wizerunku. Nowy wizerunek ma służyć podkreśleniu naszego większego nacisku na zapewnienie naszym Klientom jeszcze lepszych produktów oraz jeszcze lepszej jakości i obsługi.

Czego można od nas oczekiwać?

W centrum naszej strategii pozostają nasze produkty w ramach trzech obszarów:

IMI Hydronic Engineering

Będziemy nadal wprowadzać innowacje i pracować nad rozwojem nowych rozwiązań w obszarach naszych zainteresowań - naszym celem jest dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości i o najlepszych parametrach dla systemów HVAC, zgodnie z potrzebami i wymaganiami naszych Klientów. Zrealizowaliśmy ponad 100 000 różnych systemów na całym świecie - zatem można na nas polegać niezależnie od wielkości i rodzaju instalacji. Nasz zespół jest zawsze gotowy podzielić się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

źródło i zdjęcia: IMI Hydronic Engineering

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT