Vademecum III - poradnik doboru produktów dla marek: Pneumatex, TA, Heimeier

Vademecum III dostarcza Inwestorowi iodpowiedzi  na wiele nurtujących Cię pytań i wątpliwości, a wszystko to dzięki podręcznym opracowaniu, z którego można korzystać zarówno przed komputerem, jak i bezpośrednio na budowie.

Vademecum III - poradnik doboru produktów dla marek: Pneumatex, TA, Heimeier

Specjaliści TA Hydronics Zdajema sobie sprawę z tego, że największym wyzwaniem dla współczesnego projektanta, jak i instalatora jest wybór odpowiedniego rozwiązania bazującego na konkretnych produktach spośród całej gammy produktów oferowanych przez wiele firm z branży instalacji wodnych i grzewczych.

Stąd zaproponowana idea samodoskonalenia własnych umiejętności przy doborze najczęściej wykorzystywanych produktów. Podstawowe informacje na temat produktów oraz ich unikalne funkcje ułatwią ich rozróżnianie, np. czym się różnią od siebie głowice termostatyczne i która wybrać.

Istotnym elementem poradnika Vademecum III jest obecność wszystkich podstawowych danych technicznych produktów m.in. Kvs, skok, połączenie, wymiary, ciśnienie robocze, przepływy, rodzaj sygnału i wiele innych, dzięki czemu w łatwy sposób możemy dobrać optymalny produkt do różnych aplikacji. Poza podstawowymi parametrami technicznymi produktów, przedstawione zostały uproszczone metody doboru różnych produktów w oparciu o określone parametry techniczne instalacji.

Od dziś będziesz mógł w każdej chwili odpowiedzieć sobie samemu na wiele nurtujących Cię pytań i wątpliwości, a wszystko to dzięki podręcznym opracowaniu, z którego będziesz mógł korzystać zarówno przed komputerem, jak i bezpośrednio na budowie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że największym wyzwaniem dla współczesnego projektanta, jak i instalatora jest wybór odpowiedniego rozwiązania bazującego na konkretnych produktach spośród całej gammy produktów oferowanych przez wiele firm w naszej branży. Stąd zaproponowana idea samodoskonalenia własnych umiejętności przy doborze najczęściej wykorzystywanych produktów. Najważniejszą zaletą tej formy opracowania jest to, że w tak podręcznej formie znajdziesz wszystko to, co jest Ci potrzebne do wstępnego doboru produktu.

Poza podstawowymi parametrami technicznymi produktów, przedstawione zostały uproszczone metody doboru różnych produktów w oparciu o określone parametry techniczne instalacji.

Dla każdego produktu wyszczególniono cechy go wyróżniające, dzięki czemu bez problemu dotrzesz do właściwego rozwiązania, gwarantującego maksymalne korzyści z jego zastosowania. Wiele z tych wyróżniających cech zilustrowano w sposób graficzny, co również ułatwia jego odczytanie i zrozumienie.

Nowy poradnik Vademecum III to następujące korzyści:

  • podręczna forma
  • przejrzysta grafika
  • szybkość i ułatwienia w wyborze produktu
  • łatwy i poprawny dobór produktów
  • główne cechy opisujące i wyróżniające produkt
  • szeroka oferta produktowa
  • dostępność w wersji elektronicznej jak i papierowej

źródło i zdjęcie: TA Hydronics

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT