Systemy odwodnień firmy AS PPH

Firma AS PPH jest polskim producentem odwodnień, które są powszechnie stosowane do liniowego i punktowego odwadniania nawierzchni dróg, parkingów, garaży podziemnych i piętrowych, stacji paliw, palów manewrowych, myjni samochodowych oraz różnego rodzaju obiektów sportowych.

Systemy odwodnień firmy AS PPH

Podczas budowy obiektów sportowych wymagane jest zastosowanie różnorodnych rozwiązań w celu optymalnej zabudowy kanału z uwzględnieniem rodzaju nawierzchni i ewentualnej różnicy wysokości między bieżnią a przyległym obszarem, ważne jest zapewnienie szybkiego odprowadzenia wody deszczowej z bieżni i boiska, aby zawody sportowe mogą odbywać się także przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Na wyżej wymienione inwestycje firma AS PPH posiada w swojej ofercie odpowiednie produkty. Najczęściej stosuje się systemy AS-A100, AS-B100, AS-100 i AS-A150T o średnicach wewnętrznych 100 i 150 mm. Korytka wyposażone są w ruszty wykonane z żeliwa sferoidalnego mocowane do korpusu za pomocą śrub wykonanych ze stali nierdzewnej, o podwyższonej wytrzymałości.

Takie rozwiązanie zapewnia bardzo dobry element blokujący kratkę oraz eliminuje wystąpienie luzów i klawiszowania. Korpusy korytek wykonane są z betonu cementowego z dodatkami polimerowymi klasy C60/75 wzmocnionego włóknem szklanym alkalioodpornym, które polepsza właściwości na zginanie i udarność. Odwodnienia wykonane są w sposób zapewniający ich funkcjonalność oraz łatwość i szybkość montażu.

Wybrane inwestycje na których zostały zastosowane korytka AS:

  • Obiekty sportowe w Szkole Podstawowej Nr. 330 w Warszawie. Wyposażone w boisko do piłki nożnej o nawierzchni trawy syntetycznej oraz boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej.
  • Stadion w Grójcu na którym swoje mecze rozgrywa zespół Mazowsza – III liga polska. Obiekt może obecnie pomieścić około 1300 widzów, z czego 1000 miejsc jest siedzących.
  • Boisko wielofunkcyjne przy ulicy Strażackiej w Lubrańcu.

Systemy odwodnień AS PPH na wszystkich wyżej wymienionych obiektach świetnie się sprawdzają i umożliwiają zarówno profesjonalistom jak i amatorom komfortowe i bezpieczne treningi oraz zapewniają doskonałe warunki do uprawiania sportu.

źródło i zdjęcie: AS PPH


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
AS PPH - Producent Systemów Odwodnień
AS PPH - Producent Systemów Odwodnień
AS PPH - Producent Systemów Odwodnień
AS PPH - Producent Systemów Odwodnień
AS PPH - Producent Systemów Odwodnień
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT