Nowy katalog AS 2014 - Odwodnienia liniowe i punktowe

Firma AS PPH - Producent Odwodnień Liniowych stale powiększa swoją ofertę , aby dopasować sie do rosnących potrzeb swoich klientów oraz zapewnić kompleksową obsługę w zakresie zagospodarowania wód opadowych.

Nowy katalog AS 2014 - Odwodnienia liniowe i punktowe

Firma AS wydała właśnie najnowszy katalog 2014 prezentujący produkty AS: betonowe odwodnienia liniowe od klasy B125 do F900 kN, studzienki odpływowe - wielofunkcyjne, wpusty uliczne oraz odwodnienia szczelinowe monolityczne, które są nową grupą produktową wprowadzoną w oparciu o nowoczesne modyfikowane kompozyty.

Produkt AS to kompletny system, który w pełni umożliwia kompleksowe rozwiązania projektowe i wykonawcze odwodnień powierzchni. Jest przystosowany do współpracy z istniejącymi systemami kanalizacyjnymi i oczyszczającymi wody deszczowe i inne ciecze.

W okresie swojego funkcjonowania firma AS PPH zdobyła szeroki krąg odbiorców i może poszczycić się realizacją licznych obiektów na terenie całego kraju. Elementy sytemu AS są powszechnie stosowane w budownictwie do liniowego odwadniania nawierzchni dróg, parkingów, garaży podziemnych i piętrowych, stacji paliw, myjni, placów itp. Korytka AS są sprzymierzeńcem środowiska naturalnego, chronią grunty i wody gruntowe.

Firma AS gwarantuje wysoką jakość, funkcjonalność, szybką dostawę, rabaty dla stałych klientów a także oferuje transport za zakupiony towar. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.aspph.pl - gdzie znajdą Państw katalog do pobrania w wersji PDF. W przypadku jakichkolwiek pytań biuro handlowe AS jest do Państwa dyspozycji.

źródło i zdjęcia: AS PPH Producent odwodnień liniowych i punktowych

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
AS PPH - Producent Systemów Odwodnień
AS PPH - Producent Systemów Odwodnień
AS PPH - Producent Systemów Odwodnień
AS PPH - Producent Systemów Odwodnień
AS PPH - Producent Systemów Odwodnień
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT