Kolory grzejników dekoracyjnych Zehnder! Tak wyjątkowe jak Ty!

Kolory są – z naukowego punktu widzenia – wrażeniem psychicznym powstającym, gdy oko odbiera fale elektromagnetyczne. Jeżeli natomiast patrzymy na kolory przez pryzmat emocji, można powiedzieć, że są wyrazem naszej osobowości. Począwszy od wyboru ubrań, a skończywszy na miejscu, w którym żyjemy – kolory podkreślają naszą indywidualność i definiują to, kim jesteśmy.

Kolory grzejników dekoracyjnych Zehnder! Tak wyjątkowe jak Ty!

W kategoriach Architectural, Tonic i Natural firma Zehnder prezentuje trzy wewnętrznie spójne światy kolorów, łączące spokrewnione ze sobą odcienie. To uporządkowana różnorodność, dzięki której można łatwiej dobrać kolor grzejnika dopasowany do otoczenia i wyrażający osobowość użytkownika.

Architectural

Porządek, analiza, minimalizm:
odcienie kategorii Architectural są zdefiniowane przez nowoczesną miejską estetykę. "Mniej znaczy więcej" – zgodnie z maksymą modernistycznego architekta Ludwiga Mies van der Rohe paleta charakteryzuje się szlachetną powściągliwością, dzięki której na znaczeniu zyskuje wzornictwo przedmiotu.

W 2014 r. pragniemy pójść o krok dalej! Dla modeli w wersji z zasilaniem wodnym Zehnder Toga, Forma, Quaro oraz Metropolitan Spa oferujemy kolory z palety Architectural GRATIS! Architectural trafi w gusta osób ceniących sobie wyrafinowaną prostotę i czystość formy. Piękne, zimne odcienie oscylujące pomiędzy bielą oraz czernią, doskonale sprawdzą się w minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach.


Tonic

Świeżość, siła, wyrazistość:
kategoria Tonic obejmuje intensywniejsze odcienie gamy kolorów. Dlatego sprawdza się w projektach wnętrz, które wyrażają odwagę i pewność siebie mieszkających w nich osób. Efektowne oraz wyraziste kolory są atrakcyjne i ożywiają wnętrze.


Natural

Ciepło, ziemia, prostota:
paleta kolorów kategorii Natural. Łagodne, naturalne odcienie nadają grzejnikom i pomieszczeniom spokojny i przyjemny charakter. Pasują idealnie do łazienek oraz przestrzeni mieszkalnych, w których chcemy uzyskać wrażenie przytulnego otoczenia.Standard i Powierzchnie Specjalne


* Te kolory wykonywane są w połysku, pozostałe w macie.

Niektóre kolory i powierzchnie są dostępne tylko dla wybranych produktów. RAL i NCS to oznaczenia producenta. Mimo maksymalnej staranności podczas produkcji tej palety oraz podczas lakierowania naszych grzejników mogą wystąpić – w zależności od serii produkcyjnej – drobne różnice odcieni między grzejnikiem a innymi przedmiotami pokrytymi kolorami (ceramika, papier, metal …). Inne kolory z palety RAL oraz NCS – na zapytanie.

źródło i zdjęcie: ZEHNDER POLSKA

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT