TECE na targach ISH 2013 we Frankfurcie

Targi ISH to największe międzynarodowe spotkanie przedstawicieli z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, grzewczej, a także instalacji wodnych i sanitarnych. W ciągu pięciu dni najbardziej znani europejscy producenci mają szansę zaprezentować innowacyjne rozwiązania instalacyjne oraz designerskie elementy wyposażenia łazienek. Po raz kolejny swoją ofertę na tej prestiżowej imprezie przedstawi również firma TECE.

TECE na targach ISH 2013 we Frankfurcie

TECE, producent i dystrybutor innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, zaprezentuje się na targach ISH, które odbędą się w dniach 12 - 16 marca 2013 r. we Frankfurcie nad Menem. Goście odwiedzający stoisko D 96 w hali 4.0 będą mieli okazję poznać ofertę firmy.

W tym roku na stoisku TECE poza aktualną ofertą firmy będzie można zapoznać się z nowymi propozycjami produktowymi. Prezentowane będą innowacyjne rozwiązania sanitarne i instalacyjne. Wśród markowych produktów TECE na szczególną uwagę zasługują dostępne od niedawna na rynku: innowacyjny Terminal WC TECElux, certyfikowany system uszczelnień dla odwodnień liniowych i punktowych TECE Seal System, system plastykowych odwodnień punktowych TECEdrainpoint S, odwodnienia liniowe TECEdrainline oraz ogrzewanie podłogowe TECEfloor. Prezentowane podczas tegorocznych targów ISH we Frankfurcie nad Menem produkty cechuje wysoka jakość, innowacyjność oraz funkcjonalność, które pozwalają przełamać dotychczasowe ograniczenia instalacyjne i aranżacyjne. Pierwszeństwo dla prostej formy, precyzja wykonania, klasyczne kolory i nowoczesne materiały to standardy, którym firma TECE pozostaje wierna od lat.

źródło: TECE

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT