Produkty TECE wyróżnione w konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2013"

Firma TECE, specjalizująca się w produkcji innowacyjnych instalacji sanitarnych, została uhonorowana wyróżnieniem w konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2013". Podczas XII edycji prestiżowego konkursu, organizowanego przez redakcję czasopisma "Łazienka", nagrodzono najbardziej nieszablonowe rozwiązania oraz designerskie elementy armatury łazienkowej.

Produkty TECE wyróżnione w konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2013"

Otrzymane przez firmę TECE wyróżnienie, to potwierdzenie zarówno wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez firmę, jak i zaufania, jakim markę obdarzają eksperci z branży oraz prywatni inwestorzy.

Rozwiązania TECE - wzór łazienkowych aranżacji

"Łazienka - Wybór Roku 2013" to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie rozwiązaniom dotyczącym wyposażenia łazienek. Podczas tegorocznej edycji konkursowe jury ocenie poddało produkty aż w 17 kategoriach. Co istotne, prestiż plebiscytu wzmaga fakt, że w skład kapituły konkursu, poza przedstawicielami magazynu "Łazienka", wchodzą reprezentanci wiodących w Polsce salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą, a także architekci i projektanci. Jak co roku podczas obrad weryfikowane były walory wzornicze i użytkowe produktu, jakość wykonania, relacja ceny do jakości, nowatorstwo rozwiązań oraz zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi. Wszystkie te cechy jury dostrzegło w asortymencie firmy TECE.

Jesteśmy zaszczyceni otrzymanym tytułem. Cieszymy się, że produkty marki TECE doceniają zarówno eksperci z branży, jak i prywatni inwestorzy. Motywuje to do dalszego rozwoju oferty i udoskonalania asortymentu. Naszym celem jest bowiem tworzyć funkcjonalne rozwiązania przyszłości, które podkreślą wyjątkowy charakter wnętrza każdej łazienki, mówi Aleksandra Dac, Kierownik Działu Promocji firmy TECE.

Konkurs "Łazienka - Wybór Roku 2013" to ważne wydarzenie w branży budowlanej. Przyznane TECE 25 marca 2013 r. wyróżnienie to potwierdzenie, że firma nieustannie się rozwija, wprowadza na rynek innowacyjne, stylowe rozwiązania oraz - w opinii ekspertów i prywatnych inwestorów - jest godna polecenia i zaufania.

źródło i zdjęcie: TECE

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT